אמיל וינשל עבר למגדל – מונה למנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דירקטוריון מגדל חברה לביטוח, אישר את המלצת מנכ"ל החברה, עופר אליהו, למנות את רו"ח אמיל ויינשל, המנכ"ל היוצא של חברת הביטוח איילון, למנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה בחברה וכחבר הנהלת מגדל ביטוח. המינוי ייכנס לתוקף בתחילת פברואר 2016. במסגרת תפקידו, יהיה ויינשל אחראי על כל המוצרים תחת חטיבת לקוחות וערוצי הפצה – ביטוח אלמנטרי, בריאות, חיים ופנסיה. עד כה החטיבה נוהלה ע"י עופר אליהו במקביל לכהונתו כמנכ"ל החברה, ומינויו של ויינשל יוכל לאפשר לאליהו להתפנות לתפקידים הנדרשים ממנו כמנכ"ל.

אמיר וינשל
     אמיר וינשל

 

רק לפני שלושה חדשים הודיע ויינשל על פרישתו מאיילון בסוף יוני 2016. בתחילת השבוע דיווחה החברה לבורסה כי בעקבות הסכמה בינה לבין ויינשל, הוא הקדים את פרישתו וסיים את תפקידו כמנכ"ל חברת הביטוח איילון ב־31 בדצמבר 2015. איילון דיווחה עוד, כי גם ניצן צעיר הרים, סמנכ"ל בכיר בחברה, סיים את תפקידו לאחר 4 שנים. יש המעריכים כי ניצן צעיר הרים יעבור גם הוא למגדל בעקבות ויינשל.

בתוך כך, הודיע בתחילת השבוע גיל יניב, מנהל חטיבת חיסכון ארוך טווח ובריאות במגדל, על רצונו לסיים את תפקידו. יניב, שכיהן ב־7 השנים האחרונות בתפקידי ניהול בכירים בקבוצת מגדל הודיע למנכ"ל החברה, עופר אליהו, כי הסיבה לעזיבתו היא "כדי ליטול פסק זמן מפעילות עסקית אינטנסיבית וממושכת ביותר" כדבריו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email