אמיל וינשל וניצן צעיר הרים מקימים חברת ביטוח חדשה

החברה תעסוק בכל תחומי הביטוח – אלמנטרי, חיים ובריאות, ותהווה אלטרנטיבה נוספת לסוכנים בשוק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רו"ח אמיל וינשל, מנכ"ל איילון ביטוח בעבר, שפרש לאחרונה מתפקידו כמשנה למנכ"ל ומנהל מגדל חברה לביטוח, וניצן צעיר הרים, סמנכ"ל ומנהל תחום ביטוח כללי במגדל, שפרש יחד עם וינשל, מקימים חברת ביטוח חדשה. וינשל וצעיר הרים רכשו את הפעילות של סוכן הביטוח אודי דגן לצורך הקמת חברת ביטוח חדשה בתחום האלמנטרי ובעיקר ביטוח רכב. דגן, שהחל בפעילות ההקמה בתחילת 2017, עצר את התהליך לפני מספר חודשים בטרם קבלת אישורים מהממונה על הביטוח דורית סלינגר.

מקורבים לוינשל וצעיר הרים אמרו ל"ביטוח ופיננסים", כי התוכנית העסקית של החברה החדשה טרם הושלמה, אך הכוונה היא להקים חברה שתעסוק בכל תחומי הביטוח העיקריים – אלמנטרי, חיים ובריאות. עוד אמרו המקורבים, כי וינשל וצעיר הרים ימשיכו את תהליך קבלת רישיון מבטח מול הממונה על רשות שוק ההון, וכי הם מעריכים שהחברה תקום במהלך הרבעון הראשון של 2018.

וינשל נודע ביחסיו הקרובים עם לשכת סוכני ביטוח עוד מתקופת איילון ביטוח ואחר כך במגדל. מקורביו ביקשו להרגיע את סוכני הביטוח והם מדגישים: "החברה אומנם תפעל על תשתית דיגיטלית אך באמצעות סוכני הביטוח. לדעתי לשכת סוכני הביטוח תשמח שתהיה עוד אלטרנטיבה לסוכנים בשוק הביטוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email