"אנו מביאים יחד ניסיון של כ־80 שנה בענף הביטוח"

מיזם הייעוץ "אפשורנס", בהובלת גדי בן חמו וסו"ב יובל ארנון, הושק לאחרונה ויתמקד בייעוץ לסוכני ביטוח פרטיים וגם לתאגידי ביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גדי בן חמו וסו"ב יובל ארנון משיקים מיזם חדש בשם "אפשורנס" –אשר יעסוק בייעוץ גם לסוכני ביטוח פרטיים וגם לתאגידי ביטוח בכל הסוגים והגדלים.

בן חמו, אשר פרש לאחר שנים רבות בתפקיד סמנכ"ל בכיר ומנהל מחוז הצפון במנורה מבטחים, ויובל ארנון, אשר פרש בשנת 2020 מניהול סוכנות "ארנון את וינשטוק" – החליטו לאחד את הידע הרב שנצבר אצל כל אחד ולהנגישו לסוכני הביטוח. "אנו מביאים יחד ניסיון של כ-80 שנה בענף הביטוח, הכללי והפנסיוני, כולל ניסיון בניהול מערכות, הפעלת סוכנים, בניית מיזמים חדשים, הסכמי פעילות ופיתוח נישות מיוחדות", אומרים בן חמו וארנון.

בן חמו וארנון. "החלטנו לעסוק בתחום אותו אנו מכירים ואוהבים" | צילומים: אסנת בן חמו ובאדיבות הלשכה

לדבריהם, "אפשורנס" אינו עוסק בייעוץ ארגוני, ואם יאתרו צורך כזה כמו בתחומים נוספים של  דיגיטציה ורגולציה, עומדים לרשותם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אותם יקשרו ללקוחותיהם הסוכנים.

לא עוד סוכנות

המיזם יעסוק בעיקר בכל הקשור לפיתוח משרדו של הסוכן בבניית נישות ומוצרים מתאימים, פיתוח שיתופי פעולה נדרשים, פתרון וגישור מחלוקות, הטמעת תיקי ביטוח נרכשים והשבחת תיקי ביטוח לפני מכירה, קידום מכירות במשרדי הסוכן, בדיקת הסכמי עמלות ועזרה בניהול תביעות מורכבות.

תחום נוסף בו יעסקו ב"אפשורנס" הינו ליווי סוכנים אשר רוצים למכור את תיק הביטוח שלהם תוך התאמת קונים מתאימים, וזאת על ידי בניית מסלולים מתאימים למוכרים כחלק מהליווי: "נתמקד בסוכנים אשר רוצים למכור את התיק שלהם, וזאת ללא גביית שכ"ט בגין גובה העסקה", מבטיחים השניים.

"אין לנו כל רצון לפתוח עוד סוכנות ביטוח או בית סוכן, אלא להעמיד כלים גם בשיתוף בתי סוכן וחברות ביטוח לטובת הסוכנים אשר ירצו בכך, ולמעשה לשדרג את פעילותם בכל קשת האפשרויות העומדות לרשות הסוכן", הם אומרים. עוד הוסיפו בן חמו וארנון: "החלטנו כי לאחר כל כך הרבה שנים בענף הביטוח לעסוק עכשיו בתחום אותו אנו מכירים היטב ואוהבים, תוך בחירת הלקוחות למיזם זה אשר יתאימו לראיית העולם ולדרך שלנו. כך נוכל לשלב גם עסקים וגם עשיית עבודה בצורה אשר מתאימה לכל אחד מאיתנו בשלב זה של חייו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email