"אנחנו לא מתחרים בביטוחים הישירים – המבוטחים אוהבים את הסוכנים שלהם"

סו"ב גבריאל הילל, מנכ"ל משותף בסוכנות ביטוח "מגנים סוכנות לביטוח פנסיוני" בפתח תקווה; "הלשכה עושה המון מאמצים כדי לשמור על הסוכנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 33
מצב משפחתי: נשוי+2
רישיון: פנסיוני
ותק: 6 שנים

גבריאל הילל. צילום: באדיבות המצולם

למה בחרת במקצוע זה? מה אתה אוהב בו?
"מאז ומתמיד התחברתי לעולם המכירות, ולשוק ההון נחשפתי כחלק מלימודי תואר ראשון בכלכלה. השילוב של עולם המכירות ושוק ההון הביא אותי לעבודה בבית השקעות, שם הכרתי סוכני ביטוח וגיליתי שזה מה שאני רוצה להיות. מאוד אוהב את האינטראקציה עם לקוחות, את הנסיעות ללקוחות ואת תחושת הסיפוק שיש בכל פעם שלקוח שרכש פוליסת ביטוח ומשתמש בה, או חס וחלילה במקרה מציל חיים, היא עצומה והיא ממלאת אותי בסיפוק אדיר".

יש לך דוגמה לסיפור של הצלחה לטובת מבוטח שלך?
"לאחרונה יצא לי לטפל במקרה של ילד בן שנתיים שהתגלה אצלו גידול סרטני בראש. ההורים הם זוג עצמאיים עם ארבעה ילדים שביום בהיר נפלה עליהם הבשורה המרה. הם עזבו את העסקים שלהם לטובת טיפול בילד. לשמחתי התעקשתי איתם לעשות ביטוח בריאות מקיף הכולל כיסוי מחלות קשות. הפיצוי הכספי שקבלו מהר מאוד מחברת הביטוח הכניס הרבה אויר למשפחה. חברת הביטוח סגרה את כל הפינות מול בית החולים באוסטריה ומימנה את כל הטיפולים של הילד, את השהייה של בני הזוג (מעל שלושה חודשים) כולל את הטיסות. תודה לאל הילד הבריא".

איך פועלת הלשכה לטובת הסוכנים?
"אני חושב שהלשכה עושה המון מאמצים כדי לשמור על הסוכנים ולזכותה המון הישגים בתחום. אני רוצה לציין את מנהלת הפיתוח העסקי בלשכה קרן מלאך, שסייעה בפיתוח העסק שלי וחשפה אותי לעוד תחומים ושיתופי פעולה שהגדילו עוד יותר את מעגל הלקוחות של משרדי".

אילו טיפים היית מעניק לסוכנים צעירים כמוך?
"בכל עסק מתחיל, ההתחלות קשות אבל עם סבלנות והתמדה, ואיסוף לידים מכל לקוח ולקוח מעגל הלקוחות גדל ויש מקום לכל בעלי הרישיון בתחום; להיות ורסטילי, להתאים את עצמנו לעוד ועוד עיסוקים. חייבים לדעת לעשות את כל מה שהרישיון מאפשר. לא יכול להיות שסוכן ביטוח צעיר מתעסק רק בתחום אחד. חשוב גם שסוכנים חדשים יבינו שאנחנו לא מתחרים עם הישירים, הציבור אוהב את סוכן הביטוח שלו וחשוב לו שיש לו עם מי לדבר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email