"אנחנו עומדים על משמר המקצוע כל הזמן"

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד החמיא לרווחי החברות למרות משבר הקורונה, אך קרא להן לא לשכוח שיש להן שותפים להצלחה – "ועם שותפים צריך לנהוג בהגינות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"בתחילת השבוע שעבר פורסמו דוחות חברות הביטוח לרבעון השלישי – כולן סיימו ברווח למרות משבר הקורונה. אנחנו מפרגנים לחברות על התוצאות הטובות, אך אל למנהליהן לשכוח שיש להם שותפים להצלחה, ועם שותפים צריך לנהוג בהגינות". כך אמר נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד בדברים שנשא בכנס הפיננסים 2020 שהתקיים ביום ה' באופן מקוון.

לדברי רוזנפלד, הלשכה רואה חשיבות רבה בתחום הפיננסים ומעניקה לסוכנים כלים מקצועיים בתחום לפיתוח ערוצי הכנסה נוספים. "בעידן שבו קיימת ירידה בהכנסות מביטוח, חשוב שבידי הסוכנים יהיה גם תחום הפיננסים, יהיה ארגז כלים רחב להציע ללקוחות; בסוף 2020 סוכן הביטוח חייב לתת מעטפת כיסויים כלכליים למבוטח ולהיות איש הסוד והעצה הכלכלית הנכונה למשפחה הישראלית". נשיא הלשכה הדגיש שגם לאחר הפרישה מעבודה, ועד גיל 120, המבוטח ילווה על ידי סוכן הביטוח שלו בהכוונה מקצועית ונכונה.

סו"ב רוזנפלד בכנס פיננסים 2020 | צילום: באדיבות הלשכה
"לבדל את עצמנו"

עוד הדגיש, כי בהיעדר האלטרנטיבה לחיסכון והשקעות בבנקים, סוכן הביטוח חייב להיכנס לוואקום שנוצר בתחום זה: "הסוכן יכול ליצור את תמהיל החיסכון הנכון לכל לקוח שלו ובכך נבדל את עצמנו מכל המוכרנים האחרים; מוכרנים יש הרבה אבל אנשי אמון יש מעט, ואלו סוכני הביטוח".

בהתייחסו לתקופת הקורונה סיפר רוזנפלד על הליווי שהלשכה מעניקה בכל תחום, גם לסוכנים וגם לציבור הרב. "אנחנו עוסקים בכמה ערוצי פעילות סביב השעון; אנחנו עומדים על משמר המקצוע כל הזמן, בכל תחומי המקצוע, לא נחים לרגע ונמשיך לספק לכם את הכלים הנכונים להצלחה".

בפנותו לחברות הביטוח, בתי ההשקעות וגופי ההשקעות האלטרנטיביות, מולם עובדים סוכני הביטוח הפיננסיים, אמר רוזנפלד: "גם בתחום הפיננסים אנחנו מצפים להוגנות מצידכם, לשירות טוב, לשקיפות – אנחנו דורשים שיתוף פעולה מלא והוגן, כי מגיע לנו", סיכם רוזנפלד את דבריו. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email