"אנחנו תמיד בעד סוכני הביטוח, הם השותפים שלנו"

מיקי קופל, מנכ"ל משותף ובעלים של קופל גרופ, מספר על שיתופי הפעולה הייחודים של החברה עם סוכני הביטוח: "הסוכנים הם השותפים העסקיים שלנו"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-16 שנה נהנים לשכת סוכני הביטוח וחברת סטארט שירותי דרך מקבוצת קופל גרופ משיתופי פעולה מפרים ופוריים. הפעם לקחה סטארט את החסות, הכוללת ארגון ומימון, על תערוכת הענתיקות/רכבי האספנות שתתקיים במסגרת כנס אלמנטאר בנובמבר באילת.

סטארט שירותי דרך מעניקה שירותי דרך, גרירה, רכב חליפי ושמשות בכל הארץ בפוליסות ביטוח רכב מקיף, והיא משווקת על ידי סוכני הביטוח בישראל. בשיחה עם "ביטוח ופיננסים", מרחיב מיקי קופל, המנכ"ל המשותף והבעלים של קופל גרופ על שיתוף הפעולה יוצא הדופן של חברתו עם סוכני הביטוח בכלל, ועם לשכת סוכני הביטוח בפרט.

קופל
קופל. דוחה הצעות לעקוף את הסוכן

 

למה אתם עובדים בלעדית עם סוכני הביטוח בביטוח רכב?

"אנחנו חרתנו על דגלינו לעבוד רק עם השותפים העסקיים שלנו, שהביאו אותנו עד הלום, ואלה הם סוכני הביטוח בישראל. יש לנו למעלה מ־250 אלף לקוחות, שכולם הגיעו אלינו מסוכני הביטוח – הם השותפים העסקיים שלנו. אני מקבל כל הזמן הצעות מחברות ביטוח ומחברות ליסינג כדי לעקוף את הסוכן, אבל אני דוחה את כולם על הסף. תפקדינו הוא להעניק לסוכני הביטוח פתרונות, כלים משלימים ומוצרים איכותיים, שיביאו למבוטחים שלהם פתרונות שירות מתקדמים, ומאידך גם הכנסה בעמלות לסוכנים".

יש טענה האומרת שמקצוע סוכן הביטוח האלמנטארי יילך וייעלם.

"אני ממש לא חושב כך. מדובר במקצוע מאוד ייחודי ותובעני, שביטוח ישיר לא יכול לענות על צרכי הלקוחות שלו. בעת אירוע יש ללקוח של סוכן על מי לסמוך – הוא פונה לסוכן האישי שלו שמכיר אותו, שעושה עבורו את כל העבודה מול חברת הביטוח. זאת במקום לפנות לנציג של מחלקה של חברת ביטוח ישירה, שמדברים אתו בפעם הראשונה. חוץ מזה, יש כל הזמן גידול בכמות כלי הרכב בישראל, כך שתמיד יהיה מספיק עבודה לכולם. עובדה, גם היום הרוב המכריע של ביטוחי הרכב נעשים אצל סוכני ביטוח".

אילו פעילויות יוצאות דופן קיימתם עם הלשכה?

אנחנו כל הזמן משתפים פעולה עם הלשכה בקשר לביסוס מעמד הסוכן. בפסח הוצאנו אוטובוסים עם שלטים: "ביטוח קונים רק אצל סוכן ביטוח". במשחקי מכבי ת"א בכדורגל בבלומפילד יש לנו פרסום של: "אני לא מסתכן – ביטוח קונים רק אצל סוכן". אנחנו נותנים חסויות בתכניות טלוויזיה וגם על כנסים ואירועים של הלשכה סוכני הביטוח. אנחנו תמיד נהיה בעד סוכן הביטוח“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email