"אני מאמינה בקשר אישי עם הלקוחות, הם יודעים שאעשה את הטוב ביותר עבורם"

מידי חודש נכיר את סוכנות וסוכני הביטוח החדשים שהצטרפו ללשכה • גם בחודש החולף הצטרפו עשרות חברים ללשכה, ממגוון תחומי הביטוח • הכירו שלושה מהם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב דימה שקלובסקי
סוכנות הביטוח אליאנס, נתניה

גיל: 35
תחומי עיסוק: פנסיוני, אלמנטרי, פרישה והחזרי מס

"אני הבעלים של הסוכנות. מדובר בסוכנות ביטוח צעירה, חדשנית ודינאמית, שמתנהלת בצורה קצת אחרת עם לקוחות הקצה ועם חברות הביטוח. 

"הסוכנות נותנת את כל השירותים הפנסיוניים והאלמנטריים, תכנון פרישה, ייעוץ משכנתאות והחזרי מס. אנחנו מתגאים בקשר הקרוב שאנחנו מצליחים ליצור עם הלקוחות, ובטיפול הקרוב שאנחנו נותנים להם. בשבילנו, הלקוח הוא עולם ומלואו, ולא סתם מספר ברשימה. אנו מאחלים לעצמנו בשנה הקרובה להמשיך לגדול, ולהיות משפחה שנייה עבור הלקוחות והספקים שלנו.

"החוזקות שלי – איש ביטוח צעיר, מלא כוח ורצון לשנות את העולם. הלקוחות שלי נהנים מהתנופה החדשה שאני מביא לעולם הביטוחים ומהרעיונות החדשניים שלי".

מצטרפים חדשים
מצטרפים חדשים. חיזוק הדדי בינם לבין הלשכה. צילום: shutterstock

סו"ב עדיה כהן
הבית של הביטוחים, יבנה

גיל: 44
תחומי עיסוק:
חיים, רכבף דירות ומשכנתאות

"אני דור המשך לאמא שלי, סו"ב רינה בקר מולכו. הסוכנת מעניקה את כל השירותים תחת קורת גג אחת ואין צורך לחפש סוכן ביטוח לכל תחום בנפרד: ביטוחי חיים, משכנתה, בריאות, אובדן כושר עבודה, ביטוחי מנהלים, עסקים, רכבים, דירות ועוד.

"המוטו שלנו והחוזקות הן: אמינות, זמינות ואיכות. כמו שזה נשמע, מעל הכל ולפני הכל להיות אנשים טובים, ישרים ואמינים; לראות את טובת הלקוח לפני הכל, להיות זמין אליו בכל עת, גם אם לא ניתן לקבל תשובה באותו הרגע, לענות, להתייחס ולטפל בהקדם.

"אני מאמינה בקשר אישי עם הלקוחות שלי, חלקם הם כמו משפחה עבורי; הם יודעים שאעשה את הטוב ביותר עבורם. אני מרגישה סוג של שליחות ועוזרת למשפחות שיבחרו את הטוב ביותר עבורן ובתקציב שמתאים להן".

סו"ב שימרית יהודה
סוכנות עצמאית

גיל: 35
תחומי עיסוק: פנסיוני

"נכנסתי לתחום הביטוח לפני כשש שנים. גיליתי בביטוח עניין רב, זהו תחום מרתק וכל יום אני לומדת בו משהו חדש.

"מנסיוני, סוכן ביטוח איכותי נמדד בעיקר ברמת השירות, הסבלנות והקשב ללקוח אני מאמינה שסו״ב שפועל לטובת צרכיו של הלקוח מהשיחה הראשונה ולאורך כל הדרך – נמצא בדרך הנכונה. מילה טובה והערכה מלקוח הם סיפוק אדיר מעבר לתגמול מחברות הביטוח.

"אז בימים אלו ובתקופת משבר עולמית, אאחל לכולנו בריאות איתנה, שגשוג וצמיחה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email