"אני משאיר מחוז פעיל ומתפקד"

כנס הבריאות של מחוז חיפה והצפון זכה להצלחה מרשימה ולקחו בו חלק יותר מ-200 סוכנים חברי לשכה; הוא כלל הרצאות מקצועיות מתחום הבריאות וטקס סיום קדנציה של יו"ר מחוז חיפה והצפון סו"ב מיכה אדוני
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למעלה מ-200 סוכנות וסוכנים השתתפו בכנס הבריאות של מחוז חיפה והצפון ובסימן סיום הקדנציה של יו"ר מחוז חיפה והצפון סו"ב מיכה אדוני.

הכנס התקיים, בהתאם למסורת, במלון דן כרמל בחיפה והשתתפו בו נשיא הלשכה סו"ב יוסי אנגלמן, מנכ"לית הלשכה עו"ד בשמת כרמון וחברי הנהלה. לדברי אדוני, יום העיון זכה לשבחים רבים על הארגון המופתי, תכנים מקצועיים ברמה גבוהה וברוח החידושים הטכנולוגיים העכשוויים. שלושת המתמודדים לנשיאות – שלמה אייזיק, אודי הוד ואלי שטרק – נשאו גם הם דברים בפני הנוכחים.

כנס הבריאות בחיפה | צילום: ליאור פוזניאק

"כמיטב המסורת והקשר המצוין עם ביה"ח כרמל אשר מסייע רבות בצד המקצועי למחוז, הופיעו רופאים מהשורה הראשונה – פרופסור עופר לביא מנהל מחלקת נשים, אשר הרצה על "חידושים בתחום הגניקולוגיה, סרטן ומחלות נשים"; ד"ר לביא פרייס מנהל המכון ההמטולוגי סיפר על פריצת דרך וטיפולים חדשניים בתחום סרטן הדם״, מספר אדוני.

חידושים בתחום הבריאות

בסיום הרצאתם העניק יו"ר המחוז מגן הוקרה לבית החולים כרמל באמצעות דובר בית החולים אלי דדון, אשר סייע רבות. אדוני העניק גם מגן הוקרה לידיד הלשכה מיקי קופל, על תרומתו הרבה לסוכני הביטוח. קופל היה משתף הפעולה היחיד ביום עיון זה ומיכה הודה לו על כך.

ד"ר אודי פרישמן ריתק את הנוכחים בהרצאתו "כיצד יראו ביטוחי הבריאות בעשור הבא"; באמצע דבריו הזמין אודי את אדוני לבמה, החמיא לו על ניהול מחוז לתפארת והעניק לו את ספרו החדש, ״העיקר הבריאות״. כל באי הכנס קיבלו במתנה את ספרו. "הוא האורים והתומים של ביטוחי הבריאות״, אמר אדוני. "ד"ר ליאור שושן גוטמן הביאה חידושים שלא נראו עדיין בתחום הבדיקות הגנטיות והגנומיות״, הוסיף.

סו"ב איגור מורי יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד של הלשכה, שזאת הייתה הופעתו האחרונה בתפקיד זה, דיבר על "ניפוץ המיתוס בביטוחי נסיעות לחו"ל".

יו"ר סניף חיפה סו"ב יעקב שכנר ויו"ר סניף נצרת גליל עמקים סו"ב מוחמד חטיב, שהיו שותפים מלאים ליום העיון ברכו את באי הכנס, הודו ליו"ר המחוז על תרומתו הרבה לסוכני הביטוח ואף קראו לאיחוד השורות בלשכה.

"ראיתי בכך שליחות"

בסיום הכנס ניתנה הבמה ליו"ר המחוז אדוני, שאמר מילות פרידה והודה לסוכני הביטוח על ההזדמנות שניתנה לו לשרת את סוכני מחוז הצפון בפרט ואת לשכת סוכני הביטוח בכלל. “נכון״, אמר אדוני, "זה לא היה קל ואף קשוח ובפרט בקדנציה זאת. הקדשתי את כל כולי לסוכני הביטוח על חשבון זמני הפרטי, על חשבון המשפחה ועל חשבון הפרנסה. למרות זאת, עשיתי זאת באהבה ובנתינה ללא תנאי, כי ראיתי בכך שליחות".

הוא הודה לכל עובדי הלשכה והנהגתה על סיוע ושיתוף פעולה למופת. "אני משאיר מחוז מתפקד ומבקש ממי שיבוא אחרי שימשיך את המסורת הנפלאה וישמור על הנדוניה שאני משאיר״, אמר בסיום דבריו.

הנשיא בפועל אנגלמן העניק מגן הוקרה למיכה אדוני בו נכתב: "בהערכה ובהוקרה על תרומתך רבת השנים לסוכני הביטוח בישראל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email