"אני תמיד שמח לעזור לאנשים בבעיה, בטח לחולות סרטן שבזכות הידע המקצועי שלי אני יכול להקל עליהן"

"גמאני נולדתי לנצח" – והשבוע: סו"ב אורי צפריר מספר כיצד סייע לחולת סרטן, במסגרת התנדבותו במיזם הלשכה, לקבל אישור מיוחד מחברת הביטוח לשימוש בתרופה ניסיונית יקרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המיזם ההתנדבותי של לשכת סוכני הביטוח "גמאני נולדתי לנצח", בשיתוף עם העמותות "גמאני" ו"נולדת לנצח", קוצר עוד ועוד הצלחות. המיזם, אותו הקים ומוביל סו"ב מושיק בן פורת, יו"ר מחוז השרון, נועד לסייע לחולות סרטן, לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, כדי למצות את זכויותיהם הביטוחיות, גם מול הביטוח הלאומי, וזאת באמצעות חברי לשכה מתנדבים.

הפעם מספר סו"ב אורי צפריר, מוותיקי הלשכה ולשעבר מ"מ נשיא הלשכה, כיצד סייע לחולת סרטן באישור תרופה ניסיונית יקרה.

אורי צפריר. צילום: באדיבות הלשכה

"יצרתי קשר עם האישה, בת פחות מחמישים, לאחר טיפולים קשים, שהומלץ לה טיפול בתרופה ניסיונית. היא סיפרה לי שיש לה ביטוח בריאות דרך מנורה וגם קרן פנסיה. בקרן הפנסיה היא ביקשה ממני לא לגעת, גם לא בזכויות אכ"ע שלה. התמקדנו בביטוח הבריאות. את הביטוח קנתה כנראה ישירות ממנורה, כי לא היה לה סוכן. מאחר שאינני עובד עם מנורה בתחום הבריאות, היא חתמה על מינוי סוכן שלי לצורך הוצאת הפרטים ממנורה", מספר צפריר.

ניהול מו"מ מקצועי

במפגש שהיה ביניהם במשרדו, סיפרה המטופלת שלפני שרכשה את הביטוח עברה בדיקות שאיתרו גידולים שפירים בלבד. רק לאחר מספר חודשים גילו אצלה גידול ממאיר באותו אזור. "שאלתי אותה אם דיווחה על כך למנורה ברכישת הביטוח ואמרה שלא. ביקשתי ממנה מסמך מאושר בידי רופא מומחה מביה"ח בו טופלה, שיבהיר כי אין קשר בין הגידולים.

"לאחר שהביאה את המסמך החתום, ניהלתי עם מנורה משא ומתן עיקש שהשורה התחתונה שלו היא כי החברה אישרה את מימון התרופה הניסיונית, שהיא גם מאוד יקרה".

לדברי צפריר, החולה הייתה מאושרת מהתוצאות, אמרה לי שהצלתי לה את החיים. היא אפילו באה למשרדי, בהיעדרי, והביאה צלחת חימר שיצרה בעצמה עם המילה תודה עליה.

"אני תמיד שמח לעזור לאנשים שנמצאים בבעיה, בטח לחולות סרטן שבזכות הידע המקצועי שלי אני יכול להקל עליהן", הוא מסכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email