אסף מיכאלי, סגן בכיר לממונה על שוק ההון, פורש מתפקידו

מיכאלי הוא הסגן השלישי שפורש מאז מונה ד"ר ברקת לתפקיד הממונה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אסף מיכאלי (41), סגן בכיר לממונה על שוק ההון וראש חטיבת הביטוח, הודיע אתמול על החלטתו לפרוש מתפקידו לאחר 12 שנים במשרד האוצר וברשות שוק ההון. מיכאלי, מהבכירים המוערכים ביותר ברשות, כיהן בתפקידי ניהול רבים ועסק בתחומי הליבה של רשות שוק ההון, כאשר בשנים האחרונות מילא תפקידי מפתח בכירים. בתפקידו האחרון כיהן כאחראי על חטיבת הביטוח ברשות שוק ההון שמרכזת את הטיפול בביטוחי הרכוש, החבויות, הבריאות והסיעוד.

מיכאלי הוא הסגן השלישי שעוזב את הרשות מאז מונה ד"ר משה ברקת לתפקידו. לפניו עזבו יואב גפני והראל שרעבי, שעזב לשנת לימודים. מיכאלי, שהשתתף באופן קבוע כמעט בכנסי הלשכה הארציים, ניהל פרויקטים משמעותיים רבים בשנות עבודתו ברשות שוק ההון. ביניהם ניתן למנות את פרסום מדד שירות חברות הביטוח לתחומי הביטוח והחיסכון הפנסיוני, פרויקט יישוב תביעות הוגן בביטוח סיעודי שקיצר ופישט את לוחות הזמנים לטיפול בתביעת ביטוח סיעודי, קביעת כללים לשימוש הוגן בחוקרים בביטוח סיעודי, הרפורמה בביטוח החובה לרכב שהגבירה את התחרות ועוד.

מיכאלי | צילום: לע"מ

 

כמו כן, לפני כחודשיים הודיע גם עמיר פלד, האקטואר הראשי של רשות שוק ההון, על פרישתו מתפקידו.

בנוסף, מרגלית משה פלנזר מצטרפת להנהלה הבכירה של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון כסמנכ"לית מנהל ומשאבי אנוש. בעשר השנים האחרונות ניהלה פלזנר את אגף א' משאבי אנוש בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. פלזנר היא בעלת תואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת הרווארד במסגרת תוכנית וקסנר לבכירים בשירות המדינה ותואר שני נוסף בחינוך יהודי מן האוניברסיטה העברית.

ד"ר ברקת, הממונה על רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון מסר: "אני שמח מאד על הצטרפותה של מרגלית להנהלה הבכירה של רשות שוק ההון ומאחל לה הצלחה רבה בתפקידה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email