"אף אחת מכן היא לא הדמות שמציגה שני כהן"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במפגש בוקר בהשתתפות כ-130 מנהלות משרדי סוכנים חברי לשכה במחוז הצפון, שהתקיים במתחם האירועים קפה קפה בקריית ביאליק, שיבח יו"ר מחוז הצפון בלשכה ליאור רוזנפלד את עבודתם המסורה והמקצועית של מנהלות משרדי הסוכנים.

"אתן נמצאות בפרונט של המשרד, אתכם פוגש לקוח הקצה ומכן הוא מקבל שירות מקצועי, מסור ומהיר. אף אחת מכן היא לא הדמות הנלעגת שמציגה שני כהן, לא מכיר אף אחת שגררה את המחשב והעיפה אותו מהחלון. "יבוא יום ונבוא חשבון עם שני כהן, היא תבקש להופיע בכנסים של חברות הביטוח, בתי השקעות, קרנות הפנסיה ואנחנו לא נאפשר זאת, כפי שמנענו ממירי נבו להופיע בכנס של כלל ביטוח", הוסיף רוזנפלד.

בכנס, בהשתתפות שלמה חברה לביטוח, שיבח מנכ"ל החברה אורי אומיד את שיתוף הפעולה של חברת שלמה עם לשכת סוכני הביטוח. "שלמה היתה ותמשיך להיות חברת סוכנים", אמר. הכנס כלל כלים מקצועיים להתמודדות עם מצבי לחץ שהעבירו תמי שמיר וכרמית כגן, מאמנות לעסקים ולהעצמה אישית.

לכנס מנהלות משרד שהתקיים השבוע בגלובוס מקס בנתניה, בשיתוף עם שגריר שירותי גרירה, הגיעו כ-40 מנהלות משרד. לדברי יו"ר סניף נתניה יוסי אנגלמן, "הרעיון הוא להעביר מסר ברור לגבי חשיבות מנהלות המשרד במשרד הסוכן. מנהלות המשרד הן עמוד האש שהולך לפני המחנה. הן סופגות את האש, מכירות את הלקוחות לא פחות מהסוכן ואף יותר וחייבים לשלב אותן באיזושהי צורה גם בתחום המקצועי וגם במתן מוטיבציה. הכנס הזה מספק להם אפשרות גם לדבר ביניהן על עבודתן ומחבר אותן ללשכה. כך לדוגמה, מתברר שאף אחת מהן, פרט לאחת, לא ידעה שללשכה יש פורטל וחבל, מכיוון שמדובר בכלי אדיר לשימושן.

אנגלמן מדגיש את חשיבותן של מנהלות המשרד. "צריך לשמור על הקשר עמן ברמה הסניפית או המחוזית ולכנס נבחרת חלומות פעם בכמה חודשים, שם הן יוכלו להתמקצע. זה רק יעשיר את הסוכן ואת בעל המשרד וזה המסר שניסינו להעביר ביום הזה. סוכנים לא תמיד מפרגנים למנהלות לצאת ליום כזה, אבל הם חייבים להבין שהם מפסידים מכך: אם היא לא תתמקצע ותרכוש ידע וערך מוסף שישפר את התוצאות ותדע את השינויים בשוק, הסוכנים יפסידו בעסק.

בין הדוברים בכנס בנתניה היו סגנית נשיא הלשכה שוש כהן, שסקרה את פעילות הלשכה: במה מתמקדים באופן יום-יומי ומול אילו בעיות מתמודדים; המאמן העסקי אבי גמבש, שהרצה על התמודדות עם בעיות שוטפות ויוזמות אפשריות של מנהלת המשרד, מעבר לעבודה השוטפת. לדברי איבון יצחקי ממשרד יוסי מנור, "היה כנס מעניין מאוד. נהנינו מהתכנים המקצועיים ומהסרט. אני מרגישה שהמידע שקיבלנו תרם לעבודתי השוטפת. אשמח אם יהיו ימים נוספים כאלה".

סופי גבאי ממשרד עזרא גבאי ציינה לטובה גם את הגיבוש בין מנהלות המשרד. "היה נחמד מאוד. ההרצאה של המאמן העסקי היתה יעילה. גם הנציג של חברת שגריר הסביר כמה דברים חשובים לעבודתנו. זו הפעם ראשונה שהלשכה מקיימת כנס כזה ונשמח לעוד. את לומדת בהם, פוגשת אנשים וזה מעשיר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email