אפקט קורונה: לויד'ס בוחנת איך לפשט את מוצרי הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תאגיד הביטוח לויד'ס החליט לבצע מהפכה במוצרי הביטוח כדי לפשט אותם עקב מגפת הקורונה. התאגיד מציין, שהשינויים החברתיים סביב העולם מחייב פתרונות ביטוח חדשים שיהיו מותאמים לתקופת הקורונה. לכן, לויד'ס ביקשה ממבטחי המשנה וסוכני הביטוח ברחבי העולם לשלוח הצעות למוצרי ביטוח פשוטים יותר.

מנכ"ל לויד'ס, ג'והן ניל, טוען כי תעשיית הביטוח צריכה לקבוע כיצד היא יכולה לשרת טוב יותר ולתמוך בלקוחותיה. הוא מוסיף, שההשפעות החברתיות והכלכליות של מגפת הקורונה הן בהיקף שלא חווינו בעבר. הוא קרא לתעשיית הביטוח להאיץ את המאמצים ליצור מוצרי ביטוח פשוטים יותר שיהיו מובנים יותר לצרכני הביטוח.

מועצת היועצים של לויד'ס יחד עם ההנהלה המליצו בדו"ח מיוחד לתעשיית הביטוח בעולם להסיר חסמים ולפשט את מוצרי הביטוח כמתחייב ממגפת הקורונה. המלצה נוספת היא להגביר את מעורבות צרכני הביטוח בגיבוש מוצרי ביטוח חדשים.


מהפכת ביטוחי הרכב של סוויס רי ודיימלר

ענק ביטוח המשנה סוויס רי, יחד עם יצרנית הרכב דיימלר, רוצים לבצע מהפכה בביטוח הרכב. הם מקימים שותפות במגמה לשדרג את ביטוחי הרכב לרמה גבוהה יותר.

חברת הביטוח החדשהMovinxs  באה לענות על המעבר לרכב אוטונומי וחשמלי ותהיה בשותפות שווה של סויס רי ודיימלר. היא תציע לרוכשי הרכב שותפות ארוכה יותר של הצעות ביטוח מתאימות, במקום הביטוח לזמן קצר שמקובל כעת. החברה ציינה כי תציע מודל ביטוחי חדש והצעות ביטוח יוצעו בפלטפורמה.

רכב אוטונומי. פוליסה אחידה לפיצוי הנפגעים | צילום: shutterstock

Moinxs תפעל במדינות שבהן נמכרים רכבי דיימלר. החברה תתחבר לחברות ביטוח מקומיות במדינות אלה, והמבטחות המקומיות יחוברו לפלטפורמה החדשה, כך שיוכלו להציע פוליסות ביטוח לבעלי הרכב החדש מתוצרת דיימלר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email