אריה אברמוביץ בכנס עדיף: הגיע הזמן שהרגולטור יבנה תוכנית עבודה רב שנתית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא לשכת סוכני ביטוח אריה אברמוביץ דרש השבוע מראשי המפלגות התייחסות מקיפה במצעיהן לנושא הריכוזיות בענף הביטוח, מיעוט המוצרים, ועודף הרגולציה. "הבחירות שנערכות בתקופה זו מהוות הזדמנות טובה למפלגות להציג במצעיהן את התייחסויותיהן לריכוזיות הגבוהה בענף הביטוח. מעט מאוד חברות ביטוח, מעט מאוד מוצרים. ללקוח אין זכות בחירה אמיתית. אנו חוזרים ודורשים זכות בחירה רחבה ומקיפה למבוטחים". אמר אברמוביץ, שהשתתף בכנס השנתי של עדיף בענף הביטוח הכללי בקריית שדה התעופה.

אברמוביץ הדגיש כי "בשנה האחרונה אנו מתמודדים עם עודף רגולציה. בחודשיים האחרונים יצאו מאגף הפיקוח למעלה מ-25 חוזרים. אי אפשר להתייחס ברצינות ובעומק לכל חוזר שכזה. הגיע הזמן שהרגולטור יבנה תוכנית עבודה רב שנתית מסודרת. אי אפשר לשנות מדי יום את המציאות בענף, או לנסות להעביר מחטפים מפני שאנחנו בתקופת בחירות. אני חוזר ומחדד: את החוזרים יש להעביר בצורה מוסדרת, במוסדות המתאימים, כמו הכנסת וועדת הכספים, ולא במחשכים על גב סוכני הביטוח".

כמו כן, ציין אברמוביץ כי הוא מצפה מראשי המפלגות להתייחס ברצינות ובצורה מקיפה לטיפול במשבר הפנסיה בישראל. בסיום דבריו, התייחס אברמוביץ לכנס הפנסיוני ה-36 של לשכת סוכני הביטוח שייערך ב-9-12 במרץ באילת. "הכנס השנה ייערך בסימן 'לוקחים אחריות על החיים'. תוכני הכנס יתמקדו במוצרים שבעזרתם אפשר לספק למבוטחים פתרונות לפי קרות המקרה הביטוחי. נתמקד בפעילות הנדרשת מכל סוכן כדי להגן נכון על לקוחותיו ומשפחותיהם. רגע האמת מבחינתנו הוא רגע עשיית הפוליסה הנכונה והמדויקת ללקוח, כך ברגע שיצטרך להפעיל את הביטוח, יקבל את המוצר שלו הוא באמת זקוק"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email