אתגר חדש: שלומי נחום מונה למנכ"ל שירביט

נחום יכנס לתפקיד בפברואר ויחליף את גיל ספיר שהודיע לאחרונה על פרישתו ⋅ ספיר: "הובלנו את שירביט לקדמת העשייה הביטוחית בענף"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שלומי נחום, סמנכ"ל בכיר ומנהל אגף מטה ופרט בכלל ביטוח, מונה לתפקיד מנכ"ל שירביט במקומו של גיל ספיר, שהודיע לאחרונה על פרישתו לאחר שבע שנים בתפקיד. נחום צפוי לעזוב את תפקידו הנוכחי בחברת כלל ב־ 13 בינואר 2019 , והוא ייכנס לתפקידו כמנכ"ל שירביט ב־14 בפברואר 2019.

נחום (42), נשוי 3+, בעל תואר ראשון בביטוח, תואר שני במנהל עסקים וקורסים של מבטחי משנה בחו"ל, שימש בתפקידים שונים במשך 18 שנה בכלל ביטוח: סמנכ"ל בכיר בכלל ביטוח מיוני 2015, לפני כן מילא מגוון תפקידים בחברה – מנהל מרחב אריה, מנהל אלמנטר במרחב ירושלים והדרום ומנהל תחום אלמנטר במרחב מרכז.

שלומי נחום | צילום: סיון פרג

השבוע מסר לביטוח ופיננסים: "אני מודה לכלל ביטוח על שנים רבות של עשייה מבורכת והתפתחות אישית, ובהזדמנות זו מבקש להודות ליגאל רבנוף, בעלי שירביט, על האמון וההזדמנות שניתנת לי להוביל את שירביט ולעמוד באתגרים יחד".

ספיר, שנחשב לאחד המנהלים הוותיקים והמוערכים בענף הביטוח, מסר בהודעתו על פרישתו מתפקידו כמנכ"ל שירביט: "החלטתי לפרוש מתוך תחושות סיפוק ומיצוי לאחר תקופה משמעותית ואינטנסיבית, בשנת שיא לפעילות החברה הן בהיקף המכירות והן ברווחיות. הובלנו את שירביט לקדמת העשייה הביטוחית בענף. אני גאה לראות כיצד השינויים והשיפורים המשמעותיים שערכנו בכל רבדי החברה ופעולותיה הביאו להישגים הן בתוצאות העסקיות והן בשירות לסוכנים וללקוחות, שנחשב כיום לשירות מוביל במדדי השירות של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email