אתי אלישקוב עוזבת את איילון

למרות רצונו של בעל השליטה לוי רחמני למנות את אלישקוב למנכ"לית החברה - הדירקטוריון הביע תמיכה בבעל התפקיד הנוכחי אריק יוגב
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דירקטוריון חברת איילון ביטוח הביע אמון מלא במנכ"ל איילון ביטוח אריק יוגב, וסתם את הגולל על רצונו של בעל השליטה לוי רחמני, למנות במקומו של יוגב את אתי אלישקוב, מנכ"לית הכשרת הישוב לשעבר. אלישקוב גויסה על ידי רחמני לפני 10 חודשים, לאחר שפרשה מהכשרה ביטוח שבה כיהנה בהצלחה כמנכ"לית החברה. רחמני שכר את שירותיה של אלישקוב באמצעות חברה בבעלותה לתפקיד מנכ"ל איילון אחזקות, שמחזיקה באיילון ביטוח. רחמני הבטיח לאלישקוב להתמנות בהמשך לתפקיד מנכ"ל איילון ביטוח.

רחמני היה משוכנע שבעקבות פרישתו של יו"ר איילון ביטוח יונל כהן ושותפו לאחזקות לפני מספר חודשים, יפרוש גם יוגב, איש אמונו של כהן, שהביא אותו לאיילון יחד אתו ממגדל. למרות פרישתו של כהן נשאר יוגב בתפקידו כמנכ"ל והודיע כי אינו מתכוון לעזוב.

יוגב אף מבצר את מעמדו כמנכ"ל איילון ביטוח, כאשר ממש בימים אלה הביא רכש חדש לחברה – רוני ליכטנשטיין שני (37 ), סמנכ"לית בפסגות אשר תמונה לתפקיד סמנכ"ל, ראש אגף מטה, תכנון ומשאבי אנוש באיילון ביטוח. היא תחליף בתפקיד שני בכירים – את יעקב אורנשטיין שניהל בשנים האחרונות את אגף משאבי אנוש של איילון ופרש לגמלאות, ואת נבו גל שניהל את אגף המטה והתכנון ועבר לנהל את הפיתוח העסקי בחברת "איסתא".


אלישקוב | צילום: אבי משולם

ל"ביטוח ופיננסים" נודע כי אלישקוב הודיעה לרחמני כי תפרוש מתפקידה באיילון בסוף יוני. אלישקוב, הנחשבת כוכב עולה בענף אשר הוכיחה את הצלחתה בשיפור הדרמטי של תוצאות הכשרה תחת ניהולה, תישאר כנראה בענף הביטוח. נודע כי היא מנהלת מגעים להתמנות לתפקיד בכיר בענף.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email