אתי אלישקוב פורשת מתפקידה כמנכ"לית הכשרה; הערכות: בדרך לפסגות

אלישקוב פורשת לאחר 4 שנים בתפקידה. שמעון מירון אחד המועמדים להחליפה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

האישה המנכ"לית היחידה בענף חברות הביטוח, אתי אלישקוב, הודיעה על התפטרות מתפקידה לאחר 4 שנים כמנכ"לית הכשרה ביטוח. על פי ההערכות, עם פרישתה, תצטרף אלישקוב לבית ההשקעות פסגות. "לאחר 10 שנים מאתגרות ובעיקר מספקות אני מסיימת פרק בחברה שהייתה לי לבית שני ומתחילה פרק חדש בחיי", מסרה אלישקוב (39) בהודעת ההתפטרות שלה מחברת הכשרה ביטוח. אלישקוב היא רואת חשבון במקצועה, ולפני שמונתה לתפקיד מנכ"ל הכשרה היא כיהנה כסמנכ"לית הכספים בחברה.

ההתפטרות של אלישקוב אמורה להיכנס לתוקף ב-12 בינואר 2017, מאחר ולפי ההסכם בינה לבין הכשרה, היא אמורה להודיע על התפטרות 180 ימים מראש. עם זאת, יש אפשרות שהפרישה תוקדם בהסכמה עם החברה. בסוף החודש צפוי דירקטוריון חברת הכשרה ביטוח להתכנס ולבחור במנכ"ל חדש. על פי הערכות, מינוי המנכ"ל החדש יהיה מתוך החברה כפי שהיה עם אלישקוב, במטרה להמשיך את היציבות שאפיינה גם את חילופי המנכ"ל הקודמים. בין המועמדים נמצא שמעון מירון, המשנה למנכ"ל החברה ומנהל תחום ביטוחי חיים ופיננסים.

אלישקוב. התפטרותה אמורה להיכנס לתוקף בינואר
אלישקוב. התפטרותה אמורה להיכנס לתוקף בינואר

אלישקוב ציינה בהודעתה את ההישגים אליהם הגיעה החברה בתקופה זו. "אני מודה מעומק לבי לעובדי החברה, להנהלתה ובעיקר לבעל השליטה, אלי אלעזרא, על הגיבוי ועל כך שנתן בי את אמונו, מינה אותי למנכ"לית ונתן לי אפשרות להצעיד את החברה יחד עם הנהלתה להצלחות, תוך כדי עבודה משותפת באמון הדדי".

אלי אלעזרא, בעל השליטה בחברה מסר: "אני מודה לאתי על תרומתה הרבה לחברה. אין ספק שהכשרה זכתה למנהלת מצוינת, שהוכיחה את עצמה לאורך השנים בשלל תפקידיה בחברה וגם בתפקידה האחרון כמנכ"לית החברה. אני וכל אנשי החברה מאחלים לאתי המשך הצלחה בדרכה החדשה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email