אתי אלישקוב תמונה לתפקיד מנכ"ל איילון ביטוח

תחליף בתפקיד את אריק יוגב • המינוי הצפוי הובטח עוד במשא ומתן בינה לבין רחמני על מינויה למנכ"ל איילון אחזקות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אתי אלישקוב, מנכ"לית חברת איילון  אחזקות מזה כחצי שנה, תמונה לתפקיד מנכ"ל איילון ביטוח במקומו של אריק יוגב. כפי שפורסם לראשונה ב"ביטוח ופיננסים".

מינויה לתפקיד מנכ"ל איילון ביטוח הובטח כבר במשא ומתן בינה לבין לוי רחמני, בעלי השליטה בקבוצת איילון, על תפקיד מנכ"ל קבוצת האחזקות. דירקטוריון איילון צפוי לאשר בשבוע הבא את מינויה של אלישקוב לתפקיד, והיא צפוייה להיכנס לתפקיד ב־1 באפריל.

אתי אלישקוב

יוגב, מנכ"ל החברה מזה כשנה וחודשיים, פורש מהתפקיד בעקבות מכירת מניותיו של יונל כהן באיילון, שהיה יו"ר איילון ביטוח, לרחמני. זאת כנראה על רקע מינויה הבכיר של אלישקוב באיילון. כהן הביא את יוגב לאיילון לאחר שיוגב כיהן תחתיו במגדל. אלישקוב נחשבת לכוכבת עם הוכחות בענף הביטוח. בגיל 35 בלבד מונתה לתפקיד מנכ"לית הכשרה ביטוח והובילה אותה להישגים נאים, תוך שיתוף פעולה מלא עם סוכני הביטוח. ביולי אשתקד התפטרה מתפקידה לאחר 4 שנים בתפקיד, ורחמני מיהר לצרפה לאיילון, כשהוא מקצה לה מניות בקבוצה.

"אתי אלישקוב היא אישה מוכשרת מאד ואני בטוח שהיא תביא את איילון למקום הראוי לה, אליו אני מכוון, ולא רק בביטוח", אמר רחמני ל"ביטוח ופיננסים" לאחר מינויה לתפקיד מנכ"ל איילון אחזקות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email