אתר חדש ומתקדם ללשכת סוכני ביטוח

במהלך כנס אלמנטר באילת תשיק הלשכה אתר אינטרנט חדש. אחד החידושים באתר הוא אזור אישי לכל סוכן, שכשהוא נכנס אליו הוא יכול לעבוד דרכו עם לקוחותיו, לשלוח אליהם עדכונים ופרסומים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני ביטוח תשיק אתר אינטרנט חדש במהלך כנס אלמנטר באילת, ב־25 באוקטובר. באותו מעמד גם יושק אתר חדש למכללה לפיננסים וביטוח. מאחורי החזון הדיגיטלי של הלשכה עומד המנכ"ל רענן שמחי, שלצדו עמלים גם סו"ב עמוס גואטה, יו"ר סניף חולון ־ בת־ים, שי בלייך, מנהל מערכות מידע של הלשכה ושי שמש, מנהל השיווק של הלשכה. את האתרים החדשים בנתה חברת Y&A המפתחת אתרים ומערכות באינטרנט. היקף ההשקעה בשני האתרים הסתכם ב-150 אלף שקל.

שמחי מספר כי "אחד הדברים שזיהיתי כשנכנסתי לתפקידי בלשכה הוא הצורך לרענן את 'הפייסינג' של הלשכה; האתר של הלשכה הוא פניה. תקצבנו את חידוש האתר בתקציב 2017, כשרצינו גם אתר יותר מתקדם טכנולוגית, גם יותר ידידותי, גם עיצוב מתקדם וגם אתר שפונה הן לסוכני הביטוח והן לציבור הרחב שימצא בו מענה לכל שאלה ביטוחית".

אחד החידושים באתר הוא אזור אישי לכל סוכן, שכשהוא נכנס אליו הוא יכול לעבוד דרכו עם לקוחותיו, לשלוח אליהם עדכונים ופרסומים. "אנחנו
גם נפרסם לוח חיפוש של סוכני ביטוח חברי הלשכה, לטובת הציבור הרחב, לפי נושאי התמחות ושם. הדף האישי של כל סוכן מחובר למערכת ה־CRM של הלשכה, ולכן כל שינוי שעושה הסוכן בדף, כמו החלפת מספר טלפון או שינוי כתובת, מתעדכן אוטומטית בלשכה. בפורטל תהיה מערכת סליקה דיגיטלית שתאפשר הצטרפות ללשכה או תשלום דמי חבר דרך האתר. זה יהיה האתר החדשני ביותר בארץ", מסביר שמחי.

כאמור, גם המכללה לפיננסים וביטוח, תשיק אתר חדש, שבו אפשר יהיה להירשם דרכו ללימודים בתשלום באתר באמצעות מערכת סליקה הקיימת בו; יהיה בו מידע מקצועי, סרטוני הדרכה ועוד: "האתר מחובר למינהלה של הלשכה, וכול מי שיירשם דרך האתר ללימודים במכללה, מיד משוריין לו מקום בכיתה לפי הנושא שבחר", מוסיף שמחי. בהקמת אתר המכללה סייעו המנהל רונן דניאל וג'ולי בללי, רכזת ההדרכה של המכללה.

צוות ההקמה

פרויקט מאתגר

יובל בר אור, מנכ"ל חברת Y&A, שהקימה את האתרים, אמר ל"ביטוח ופיננסים": "זה היה פרויקט מאוד מאתגר, כי הוא פונה לשני קהלים – אחד מקצועי שזה סוכן הביטוח, שמבקש 'תמורה בעד האגרה' והאתר ייתן לו את הערך המוסף המקצועי, והשני – הציבור הרחב, שהאתר החדשני יסייע לקידום תדמית סוכני הביטוח והלשכה ומיצובם כמקור ידע, כשבאתר ניתן יהיה לקבל תשובות על שאלות שמעניינות את הציבור בתחום הביטוח".

לדברי בר אור, האתר הוא הפלטפורמה הכי חדשנית שיש היום בארץ: "העיצוב מודרני, התנועה מהירה, האתר מותאם במלואו למובייל, ולכן נגיש בכל רגע נתון, כשיש יכולת ניהול תכנים ועוד. אני רוצה לציין לשבח את צוותי העבודה בלשכה ובמיוחד את רענן המנכ"ל, שלא ויתר ולא התפשר על החזון שלו למרות הקושי התקציבי".

גואטה מוסיף כי "כמי שמחובר לעולם הטכנולוגי והדיגיטלי וכחלק מההכרה שהכלים הטכנולוגיים חשובים להצלחתו של סוכן הביטוח בעולם מתקדם שמשתנה במהירות, הבנתי שחשוב לשדרג את אתר הלשכה הישן למילה האחרונה בקידמה הטכנולוגית. פניתי בבקשה זאת לידידי אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה, שגילה פתיחות והתלהבות לקדם את הנושא במוסדות הלשכה.

"כסוכן ביטוח, אחד הנושאים שהיו חשובים לי ביותר היה מציאת בסיס איתן להידוק הקשר של חברי הלשכה לאתר הלשכה, והפתרון נמצא בדף תדמיתי שכל סוכן יקבל, שבו ירוכזו כל פרטיו החשובים, דף אליו יגיע כל מי שמחפש סוכן ביטוח והלשכה תוכל להעביר דרכו מסרים ישירות לסוכן הביטוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email