אתר ספקי בריאות דיגיטלי לרופאי ההסדר של מנורה

האתר החדש יקצר משמעותית את זמני הטיפול וההמתנה לניתוחים. "משפרים את חווית הלקוח ומדייקים את המענה של הצוותים הרפואיים עבור המטופלים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנורה הקימה אתר ספקי בריאות שיסייע למנתחי ההסדר שלה לספק שירותים למטופלים בצורה מהירה ומדויקת יותר ואף תקצר משמעותית את זמני הטיפול. המערכת החדשה –"אתר ספקי הבריאות", מיועדת לרופאי הסדר שיפעלו מול מנורה מבטחים, ללא צורך בפעולה מצד המבוטחים, תסייע בצמצום משמעותי של הבירוקרטיה הרפואית ותקצר את זמני ההמתנה לאישור כתבי התחייבות לפרוצדורות ניתוחיות.

באמצעות המערכת, מנתחי ההסדר יוכלו לבדוק את זכאותו של המטופל לכיסוי ביטוחי במנורה מבטחים, לקבל אישור להליך רפואי עבורו ולעקוב אחרי ההליך מהצעד הראשון ועד סיומו. המערכת החדשה תביא לביצוע מדויק ונוח יותר של התהליך עבור ספקי הבריאות ומטופלים, באופן מסודר ויעיל. בנוסף, ניתן יהיה לראות תמונת מצב מלאה ומפורטת של תהליכי הבקשה לכל אורך הדרך ובכל רגע נתון.

יעל פליישר-גולני. צילום: יעל צור

טל לנגביץ-אברהם, סמנכ"ל ומנהלת תחום דיגיטל וחדשנות במנורה מבטחים: "אנחנו ממשיכים את התנופה הדיגיטלית ומברכים על אתר ספקי הבריאות החדש שהקמנו. מדובר בבשורה של ממש לציבור המבוטחים. באמצעות המערכת שהשקנו היום, אנו משפרים את חווית הלקוח ומדייקים את המענה של הצוותים הרפואיים עבור המטופלים, שיוכלו לקבל כתבי התחייבות בצורה קלה ומהירה הרבה יותר".

:"למנורה מבטחים רשימת מנתחי ההסדר הרחבה ביותר בענף המונה למעלה מ-1,800 מנתחים. אתר ספקי הבריאות החדש הינו צעד נוסף שיאפשר למבוטח לקבל מענה מהיר יותר ברגע האמת", הוסיפה יעל פליישר-גולני, מנהלת תחום תביעות בריאות בחברה.

לדברי ד"ר לויה ניסים, מומחה לרפואת עיניים וניתוחי קטרקט, "הפחתת הבירוקרטיה חשובה ומשמעותית עבור הרופאים והמבוטחים כאחד. הכנסת פלטפורמות מסוג זה מסייעות לקצר באופן משמעותי את הליך כתבי ההתחייבות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email