"ב־DNA שלנו אנחנו מוכרים ביטוח רק עם אחריות אישית של המשווק, ואת זה יכול לעשות רק סוכן ביטוח"

אלון קצף נשיא קבוצת DavidShield : "אף מוקד או חברת אשראי לא לוקחים על עצמם את האחריות ברמה המקצועית, האישית והרגשית כמו סוכני הביטוח"; אייל בן שלוש, לשעבר המפקח על הביטוח, יעמוד בראש חברת הביטוח של DavidShield
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ד"ר משה ברקת, העניק ביום ראשון השבוע רישיון מבטח לקבוצת DavidShield. החברה תפעל תחת השם דיוויד שילד חברה לביטוח בע"מ.

מרשות שוק ההון נמסר כי החברה תעסוק תחילה בעיקר במכירת ביטוח מפני מחלות ואשפוז (נסיעות לחו"ל, הוצאות רפואיות ורילוקיישן), והיא צפויה להרחיב את פעילותה בהמשך. חברת הביטוח החדשה צפויה לפעול באופן דיגיטלי ותאפשר למבוטחים ולסוכנים לבצע את רכישת הפוליסה, לקבל שירות וליישב תביעות שונות בזמן אמת גם דרך המחשב או הסמארטפון.

מימין: רן מזרחי, אלון קצף, ברקת ואייל בן שלוש | צילום: דוברות רשות שוק ההון

 

קבוצת דיוויד שילד נמצאת בבעלות אלון קצף (50%) וקבוצת White Mountains Insurance. דיוויד שילד מובילה את שוק ביטוחי הבריאות הבינלאומיים וביטוחי הנסיעות לחו"ל (באמצעות פספורטכארד שבבעלותה), ומעניקה את שירותיה למעל 1.7 מיליון מבוטחים מדי שנה. הקבוצה פועלת במספר שווקים גלובליים בהם אוסטרליה, גרמניה ובמדינות נוספות באירופה, ומעניקה שירותים רפואיים למבוטחיה בלמעלה מ־140 מדינות ברחבי העולם.

בתפקיד יו"ר חברת הביטוח החדשה יכהן מי שהיה המפקח על הביטוח אייל בן שלוש ואת תפקיד המנכ"ל ימלא רן מזרחי, עם ניסיון של 20 שנה בתחום ביטוח הבריאות הבינלאומי. נמסר, כי קבלת רישיון המבטח תאפשר לקבוצה להרחיב ולגוון את מוצרי הביטוח עם הצעות ערך חדשניות אותם תציע לקהל המבוטחים בישראל בתחום ביטוחי הבריאות הבינלאומיים וביטוחי הנסיעות לחו"ל.

בין החברות בבעלות הקבוצה, נמצאות גם סוכנויות החיתום PassportCard ו־DavidShield גלובל. פספורטכארד מתמחה במתן פיתרון יחודי למבוטחיה בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, וסוכנות הביטוח דיוויד שילד מובילה את תחום ביטוחי הבריאות הבינלאומיים למבוטחים שעברו להתגורר לתקופה ארוכה בחו"ל (ביטוחי בריאות לרילוקיישן). סוכנויות הביטוח מנוהלות על ידי יואל אמיר.

יחד עם הסוכנים

אלון קצף, נשיא קבוצת דיוויד שילד: "אנחנו מודים למפקח על הביטוח ולצוותים ברשות שוק ההון על הליווי והתמיכה לאורך כל הדרך, תמיכה אשר תאפשר לנו, ביחד עם 4,500 סוכנינו, ו־700 עובדינו המסורים להמשיך ולהציע לאזרחי ישראל את חווית השירות המיטבית ומגוון מוצרים ושירותים חדשניים. ביחד עם שותפינו White Mountains Insurance Group, נמשיך לעמוד בחזית הטכנולוגיה ונעשה לילות כימים על מנת להבטיח רמת שירות גבוהה לכל מבוטחינו היוצאים את גבולות המדינה ובמידת הצורך, השבתם הביתה בשלום".

עוד אמר קצף: "ה־DNA שלנו הוא שאנחנו לא דוחפים ביטוח לאנשים, אלא דואגים להתאמה מקצועית ואישית של הכיסוי ללקוח הספציפי; את זה יכול לעשות רק סוכן ביטוח; שום מוקד או משרד נסיעות, או חברות כרטיסי אשראי, או קופת חולים, לוקחים על עצמם את האחריות גם ברמה האישית/רגשית וברמה המקצועית, כמו סוכן הביטוח. כל פטנט אחר כמו לידים, חברות אשראי וכד' פוסח על העיקרון של האחריות האישית של המשווק. ככה אנחנו עובדים.

"לשכת סוכני הביטוח היא הגוף המייצג של סוכנים דרכו אנחנו ניזונים מהצרכים של הציבור; לכן אנחנו יושבים כמה פעמים בשנה עם מנהיגי הלשכה, עורכים שולחנות עגולים עם חברי לשכה כדי לשמוע את צרכי המבוטחים. הלשכה היא המייצגת את הציבור הרחב בתחום הביטוח מול קברניטי המדינה, והיא עושה זאת בצורה טובה ביותר".

מנינג ראונטרי, מנכ"ל White Mountains: "אנו שמחים על העמקת פעילותנו ומחויבותנו בשוק הביטוח הישראלי ועל הקמת חברת הביטוח אשר שמה את חווית השירות ללקוח בראש סדר העדיפויות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email