"באנו טעונים ויצאנו מחוזקים"

מפגש של נשיא הלשכה ליאור רוזנפלד עם סוכני אופטימל שביקרו קשות את הלשכה במשבר הריסקים הסתיים בהבעת אמון מלאה וצירוף יותר מעשרים סוכנים ללשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"גם אני נפגעתי מרפורמת הפרוארטה בריסקים שנפלה על כולנו כרעם ביום בהיר. גם אני השתלחתי בלשכה ובעומד בראשה ברשתות החברתיות והוצאתי מעט מהתסכול דרך המקלדת. לפני כשבוע קיבלתי שיחת טלפון מקרן מלאך וסיכמנו על פגישה אצלנו בסוכנות עם נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד.

מודה שגם אני וגם הסוכנים שלי באנו טעונים מאוד לפגישה. באנו בהרגשה שמורחים אותנו שאוטוטו יוצא מתווה חדש, בהרגשה שהלשכה לא נלחמת את מלחמתנו ושבכלל הכל פרווה שם למעלה. "ואז הגיע רוזנפלד באמצע היום, עמד מול יותר מעשרים אנשים (בדיוק ביום שהמזגן בחר להתקלקל) בא ופירט את כל הישגי הלשכה מאז היבחרו לפני כשנה וחצי. ענה על כל השאלות הקשות ולא התחמק אפילו מאחת. לא דיבר שלילי על קודמיו בתפקיד ולא על מתחריו.

חברי סוכנות אופטימל וליאור רוזנפלד לאחר הפגישה | צילום: באדיבות הלשכה

"אני לא יודע איך ייגמר משבר הפרוארטה ואני עדיין מחזיק בדעה שכוחות השוק חזקים יותר מגחמות של רגולטור, אבל את דעתי על הלשכה והעומד בראשה שיניתי ולא קל לשנות את דעתי. החברה בלשכה עובדים קשה ומנסים לפתור הרבה בעיות במקביל. אמר רוזנפלד משהו נכון: אני מנהל בית חולים וצריך לטפל בכל מיני סוגי מחלות. נכון שכרגע השריטה של הריסקים הכי כואבת אבל יש גם עוד מחלות לטפל בהן.

"מכאן אני רוצה לחזק את הלשכה והעומדים בראשה. לאחר הפגישה את מעט הסוכנים שלא היו פקודים פקדתי לחברות בלשכה. ובנימה אישית לליאור וקרן – תודה שבאתם, תודה על הזמן והסבלנות, זה לא ברור מאליו. ההרגשה שלי לאחר המפגש היום שבחרנו נכון".

את הפוסט הזה פרסם בפייסבוק ירון משיח, בעלים משותף עם דני פינסקי של בית הסוכן "אופטימל" מראשון לציון, לאחר סיום הפגישה המוצלחת עם נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד. המפגש התקיים ביוזמת קרן מלאך, מנהלת הפיתוח בלשכה, וזאת בעקבות שורת פוסטים עוינים ללשכה בעקבות משבר הריסקים וביטולי פוליסות. שוחחנו עם ירון משיח בעקבות הפגישה המוצלחת.

"אנחנו סוכנות יחסית צעירה עם סוכנים צעירים רבים, בעלי רישיון וגם סטאז'רים שאנחנו מגדלים אותם. אני ושותפי באנו לעולם הביטוח בראייה של אנשי עסקים ויחד עם זאת עובדים לפי הספר. סוכנים צעירים שאך מקבלים רישיון קשה להם להסתדר לבד, ואנחנו תופסים אותם בנקודה הקריטית הזאת. אנחנו מעניקים להם מעטפת עם מערך תיאום פגישות הכי משוכלל שיש, שפיתחנו בעסקים אחרים בהשקעה של מיליונים, כך שאני יכול לגייס כל כמות של סוכנים והם יקבלו עבודה בלי הגבלה. מעבר ללידים הם מקבלים מערכת תפעול, בעלי רישיון יכולים להעסיק תחתיהם סטאז'רים, כך שהם בונים לעצמם עסק בלי להביא כסף מהבית. כשהחלה פרשת הפרוארטה בריסקים, שמענו מהסוכנים שלנו וגם מסוכנים חברים על הפגיעה בהם. הייתה לנו המון ביקורת כלפי הלשכה והתחלנו להפיץ פוסטים נגדה בפורומים של הסוכנים בפייסבוק".

ההישג אדיר ללשכה

"קרן פנתה אליי והציעה – בוא תשמע את הצד השני, את נשיא הלשכה. הוא הפתיע אותנו קודם כל ברמה האישית – הוא בן אדם מקסים. ברמה המקצועית הבנו שההישג של הלשכה הוא אדיר, במיוחד מול רגולטור חזק כל כך. זה לא מובן מאליו. לא היינו מודעים להתמדה ולנחישות שגילתה הנהגת הלשכה במאבק שלה בנושא, וטוב עשה ליאור שבא אלינו והסביר".

קרן מלאך מספרת: “הרמתי לירון טלפון בעקבות הפוסטים וקבענו פגישה. החלטתי שאני רוצה להביא את נשיא הלשכה לסוכנות וביקשתי שכל הסוכנים והסטאז’רים של הסוכנות יהיו במפגש. בהתחלה הם היו קצת עוינים וטעונים, אבל יצאנו משם מחויכים ומתחבקים. הסוכנים קיבלו סקירה מליאור, כולל מצגת, והוא ענה לכל השאלות. המפגש ארך קרוב ל־ 3 שעות. אנחנו מתכוונים להפוך את המפגשים האלה למשהו שיטתי ולבקר בכל בתי הסוכנים”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email