"באנו לעבוד": התקיימה ישיבתה הראשונה של ועדת הפיננסים בלשכה

בישיבתה הראשונה של הוועדה הפיננסית הוחלט על הכנת נייר עמדה לשילוב סוכני הלשכה בחינוך פיננסי לתלמידי תיכון; "ייצוג שווה בין גברים לנשים ונציגות הולמת למחוזות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שלשום התקיימה ישיבתה הראשונה של הוועדה, בה השתתפו אנוכי, יו"ר הוועדה; מועתז דאהר, סגן יו"ר (מחוז צפון); יפית תמיר (ת"א); אהרלה פרסי (ירושלים); אסי קריטי (חולון); הילה חגואל (הרצליה); ציפי וילצינסקי (פ"ת).

אני גאה להציג את חברי ועדת הפיננסים, אשר לא במקרה יש בה ייצוג שווה בין גברים לנשים, ונציגות הולמת למחוזות ולסניפים. כאן המקום לפנות גם לסוכני מחוז דרום – אם יש סוכן/ת המעוניין/ת להצטרף לוועדה הוא מוזמן/ת בשמחה לפנות אלי ולקבל פרטים.

ישיבת ועדת פיננסים | צילום: באדיבות הלשכה

את הישיבה הראשונה כיבדו בהשתתפותם גם נשיא הלשכה סו"ב שלמה אייזיק שסיפר מעט על הנעשה בלשכה והדגיש כהרגלו כי "באנו לעבוד" ולכן ביקש שנציג פתרונות ומעשים ולא בעיות. כמו כן, השתתפה בישיבה והציעה את עזרתה מ"מ נשיא הלשכה מיכל וינצר אשר תרמה גם היא מניסיונה הרב.

חינוך פיננסי מגיל צעיר

נערכה הכרות קצרה בין החברים והועלו הנושאים המרכזיים בהם נטפל, ובראש הרשימה עלה הנושא של חינוך פיננסי כבר מהגיל הצעיר – אנו רואים בנושא זה מהלך אסטרטגי חשוב ביותר.

בכוונתנו להכין נייר עמדה אשר יוצג בפני שרת החינוך לשילובם של מתנדבים חברי לשכת סוכני הביטוח בישראל במערכת החינוך התיכוני בנושא חינוך פיננסי. מעבר לחשיבות הנושא עבור התלמידים אנו סבורים כי שילובם של הסוכנים בנושא זה יתרום גם למעמדם של סוכני הביטוח כמובילי דרך בתחום.

הוועדה התחלקה לצוותי עבודה בנושאים השונים כגון הדרכה וכנסים, מדיניות מול חברות הביטוח, פיתוח מוצרים והנגשתם לכלל חברי הלשכה, ועוד.

כמו כן, אפשר כבר לרשום ביומנים – כנס פיננסים פרונטלי לכלל חברי הלשכה יערך ב-14 ליוני 2022.

אז כמו שאומר שלמה – "באנו לעבוד!".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email