באפי נבחרה לפתח עבור שלמה סיקסט מערכת לניהול כתבי שירות

לאחר בחינה ארוכה של צרכי החברה ואפיון מעמיק, בחרה שלמה בבאפי כבית התוכנה שיפתח ויבנה עבורה את המערכת לניהול כולל של כתבי השירות ושירותי הדרך
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יריית הפתיחה של הפרויקט רחב ההיקף אותו מובילה חברת התוכנה באפי, המפתחת והמפעילה של באפי CRM וסימולטור, עבור קבוצת שלמה, באה בעקבות פרסום מכרז במהלך 2019, בו התמודדו מספר ספקים מובילים בתחום התוכנה. 

שלמה רשת מוסכים ושרותי דרך יצאה במכרז שבו היא מבקשת לשנות ולשדרג את כל מערכת הסוכנים ולקבל מערכת מתקדמת ברמה הגבוהה ביותר, וזאת בכדי לייעל את עבודת סוכני הביטוח לסביבת עבודה ידידותית ולא פחות, לאפשר לסוכני הביטוח להעניק שירות באמצעות טכניקות מתקדמות וייחודיות על פי דרישות מערך השיווק של שלמה.

מורן זיסר | צילום: אביעד אלפסי

לאחר בחינה ארוכה של צרכי החברה ואפיון מעמיק, בחרה לבסוף שלמה בבאפי כבית התוכנה שיפתח ויבנה עבורה את המערכת לניהול כולל של כתבי השירות ושירותי הדרך. 

"אנו מברכים על שיתוף הפעולה בין חברת ביקום לשלמה רשת מוסכים ובטוחים שיחד נוכל לספק לסוכנים שלנו את הכלים הטכנולוגיים המתקדמים והנוחים ביותר, המאפשרים עבודה יעילה מרחוק במיוחד בימים אלה ובמציאות הנוכחית, ושמחים שבאפי כחברה המבוססת טכנולוגיית ענן היא החברה שבחרנו למיזם זה”, אמר דידי רוזנפלד, מנכ”ל שלמה סיקסט. 

פיתוח מותאם אישית

חברת באפי מפתחת במהלך העשור האחרון מערכות מתקדמות לניהול כתבי שירות עם דגש רב על תחום כתבי שירות עבור חברות שירותי דרך. מדובר במוצר פרמיום המותאם לצרכי הלקוח, מאופיין יחד אתו ומפותח בהתאמה אישית לפי דרישותיו ומידותיו. 

מערכת כתבי השירות יודעת לנהל מקצה לקצה את כל תחום כתבי השירות, וכוללת בין היתר את כל תחום הפקת המנויים (כולל חיוב הלקוח בכרטיס אשראי), ניהול הסוכנים כולל סוכנויות על וסוכני משנה, ניהול עמלות הסוכן, ניהול מוקד מתקדם הכולל חישוב מרחקים מדויקים של מיקום העמסת ופריקת הרכב, ניהול קריאות בזמן אמת, התחשבנות מול ספקים, מערכת הנהלת חשבונות מלאה כולל אינטגרציה מול מערכות צד ג’, כמו SAP ו-Priority ורכיבים מתקדמים נוספים

ייחוד המערכת הוא המודולריות שלה – פאזל של רכיבי מערכת הניתנים לשילוב ויוצרים מערכת גדולה ומתקדמת, ולחלופין – מוצר "רזה" יותר המאפשר לעסקים קטנים/בינוניים לעשות בו שימוש לצרכים בסיסיים יותר.

מורן זיסר מנכ"לית באפי מוסיפה: "באפי מתמחה, בין היתר, בבניית מערכות כתבי שירות וניהול מנויים כבר למעלה מעשור, וברשותנו ידע נרחב ועמוק בנושא, מה שמסייע לנו בפיתוח מערכת איכותית ואמינה. בזכות הידע המקצועי והיכולות הטכנולוגיות הגבוהות, אנו מספקים שירות לחברות המובילות בישראל בתחום כתבי השירות, בניהן: קבוצת נתי, זברה שירותי רכב, שגריר, מ.מ.ס.י שרותי דרך, טריפל איי, ועוד. לרשימה מכובדת זו נוספה לאחרונה חברת שלמה סיקסט בניצוחו של דידי רוזנפלד המנכ"ל, ואנו מברכים על כך ובטוחים שהן עובדי החברה נותני השירות והן סוכני הביטוח יהנו מהמערכת״.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email