"בארגון רואים בקבוצות דיון את הליבה להעצמה מקצועית וחברתית"

בכנס MDRT ישראל שנערך השבוע וזכה להצלחה עצומה נהנו המשתתפים מקבוצות דיון, מנטורינג והעשרה מקצועית. כ-30 סוכנים וסוכנות נרשמו לארגון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס ארגון MDRT ישראל התקיים ביום ב' השבוע במלון דן אכדיה בהרצליה, בחסות הראל חברה לביטוח, תחת הסלוגן  MDRT" פורשים לך כנפיים ל-BOSTON 2022".

המשתתפים התבשרו כי הכנס הפרונטלי בבוסטון מתוכנן ל-26-29.6.22. יש יאמרו שזו זריקת המרץ השנתית לכל חבר בארגון.

הכנס עסק בשלוש תועלות שנקבעו בתחילת הקדנציה של ההנהלה החדשה שעיקרן פשטות, זמינות ותלויות בכל אחת ואחד מהחברים: קבוצות דיון, מנטורינג והעשרה מקצועית.

כנס MDRT. צילום: גיא קרן

יאיר המבורגר יו"ר קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, ציין את הקשר המיוחד שלו עם הארגון והחוויה הבלתי נשכחת שלו מאירוע MDRT עולמי בשיקגו. להמבורגר הוענק מגן הוקרה על ליווי ארוך השנים של הארגון.

לאחר מכן התקיימה סדנה בשולחנות עגולים בהובלתו של המאמן העסקי אריה מליניאק בנושא יצירת שיתופי פעולה במסגרת קבוצות דיון, שגולת הכותרת הינה מאסטר מיינד (סיעור מוחות).

קבוצות דיון להעצמה

לדברי סו"ב אבשלום מושקוביץ, יו"ר MDRT ישראל, בארגון רואים בקבוצות דיון את הליבה להעצמה מקצועית וחברתית, לצמיחה אישית ומקצועית. בתחילת היום חולקה לחברים סיכת MDRT עם הלוגו של השולחן העגול – מתוך מטרה להדגיש את חשיבות הישיבה המשותפת וסיעור המחות של החברים. קיימת היענות רבה מצד חברים לפתוח קבוצות דיון – מצב זה דורש אמון אחד בשני ותמיכה מקצועית וחברית.

מובילי פרוייקט קבוצות הדיון היו: סו"ב בועז בראל וסו"ב אלון גיא, CFP, חברי הנהלה MDRT ישראל.

לאחר מכן התקיים פנל בהובלת סו"ב מרק ג'ופיTOT , חבר הנהלה MDRT ומוביל פרויקט המנטוריג שציין שהמטרה של הפרויקט הינה בראש ובראשונה נתינה לאחר/לזולת לעודד צמיחה ועליה לשלב הבא שיוגדר ומיועד גם לחברים קיימים וגם לחברים חדשים במטרה להגדיל תפוקה וערך.

פאנל יו"רים לשעבר

הפאנל היה בהשתתפותם של יו"ר MDRT ישראל לשעבר ובהווה: סו"ב יוסי מנור, יו"ר מטה MDRT אירופה ואוקייניה לשעבר נשיא לשכת סוכני הביטוח בישראל, סו"ב רמי מסחרי, סו"ב אלברט גבאי, סו"ב עו"ד פיני חג'ג', וסו"ב אבשלום מושקוביץ.

כל אחד מהיו"רים סיפר על השפעת החברות בארגון MDRT עבורו הן על הקריירה המקצועית והן על החיים האישיים.

לדברי סו"ב מושקוביץ, קיימת היענות מצד חברים לקבלת ליווי ולהובלה – זוהי רוח חדשה לפירגון הדדי ולתמיכה האחד בשני לקבלת ליווי על ידי בעלי ניסיון, בניית אמון בין החברים בשאיפה למצוינות הדדית, גם מצד המובילים, אבל לא פחות מצד אלו המבקשים לקדם את עצמם לשלב הבא העסקי, המקצועי והאישי.

החברים שהשתתפו בכנס נהנו גם מהרצאה בנושא שיווק ומכירות בעולם החדש כהכנה לסוף שנת 2021 ולקראת 2022 מפי ערן שטרן, מנטור עסקי ומחבר רבי המכר "להגשים" ולהתעורר". בהרצאה נתן דגש על חוויית שירות שזהו המוטיב המרכזי לשימור לקוח קיים. "הכח עובר לידיים של הלקוח" וכדוגמה הציג מקרה מפורסם בו השפיע לקוח אחד על ירידת ערך של מניה של חברת תעופה מובילה בארה"ב וזאת בעקבות אי פיצוי על נזק לגיטרה שלו.

תכנון פרישה

לאחר מכן בוצעה השקה של קורס לתכנון פרישה – בלעדי (ובחינם) לחברי MDRT ישראל. מי שיוביל את הקורס מבחינה מקצועית, אבי ברוק, מתכנן פרישה ואחראי מקצועי "חיים חדשים" במגדל ביטוח. הקורס יכיל נושאים מעניינים דינמיים ופרקטיים עבור חברי הארגון: גרנטולוגיה פיננסית, חשיבות ייפוי כח מתמשך, הכרות עם תוכנות ייחודיות לתכנון פרישה. ההרשמה לקורס הסתיימה.

לדברי סו"ב אילן שגב, CLU, גרנטולוג פיננסי וחבר הנהלת הארגון, מיד לאחר הכנס נרשמו כ-30 חברים לארגון, שמונה היום כ-130 חברים בישראל.

סו"ב מושקוביץ מציין שהכנס עסק מראש בנושאים הקשורים בנו החברים לקבלת ערך מחברותנו בארגון, בנוסף לכנסים המדהימים בחו"ל. לדבריו: "החוזקה המשמעותית של ארגון MDRT ישראל הינו ההון האנושי. לתפיסתי לב הארגון בישראל הינו התקשורת בין החברים, הלמידה האחד מהשני שיתופי הפעולה והפרגון ההדדי. יחד נמקד את הפוטנציאל הגלום בהון האנושי שלנו ונפעל להעצמת החברות והחברים בפן האישי והמקצועי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email