בהילוך גבוה

מרתון פגישות של ראשי הלשכה עם חברי כנסת לקידום נושאים חשובים שעל הפרק ויצירת שיתופי פעולה חדשים לטובת הסוכנים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בהמשך לפגישתו של נשיא הלשכה סו"ב שלמה אייזיק עם יו"ר ועדת הכספים ח"כ אלכס קושניר (ישראל ביתנו), נפגשו השבוע נציגי הלשכה – אייזיק, יו"ר הועדה האלמנטרית סו"ב שי שדה, יו"ר ועדת ההיגוי במגזר הלא יהודי סו"ב עדאל מחאג׳נה, היועץ המקצועי עו״ד יניב מאיר ולוביסט הלשכה לירן בן הרוש עם חברי ועדת הכספים בכנסת ח״כ עופר כסיף וח"כ אחמד טיבי מהרשימה המשותפת.

המפגש בכנסת. מימין: שדה, אייזיק, ח"כ אחמד טיבי, מחאג'נה ומאיר | צילום: לירן בן הרוש, באדיבות לשכת סוכני הביטוח

הם דנו בהצעת החוק ביוזמת הלשכה – הצ"ח פקודת ביטוח רכב מנועי, חיוב שיווק פוליסה התשפ"ב 2022 ובנושא חיוב מכירת מוצרי ביטוח על ידי סוכנים בעלי רשיון בלבד וביטול המכירה על ידי מוכרנים לא מורשים לאלתר. נושא נוסף על הפרק שהובא לידיעת חברי הכנסת הוא כפל ביטוחי הבריאות והאתרים המתחזים. כמו כן, נפגשו נציגי הלשכה שוב עם ח"כ אוסאמה סעדי מהרשימה המשותפת, שלושת חברי הכנסת נרתמו לנושאים שעל הפרק והבטיחו שיתוף פעולה עתידי.

מאגר מידע פיננסי

עוד נפגשו נשיא הלשכה שלמה אייזק ועו"ד יניב מאיר עם ח"כ לימור מגן תלם (ישראל ביתנו), חברת משלחת הכנסת ל-OECD אשר הגישה את הצעת חוק הקמת מאגר מידע פיננסי – מטרת הצעת החוק היא לאגד תחת תקרה אחת את כלל המידע הפיננסי השייך לכל לקוח בקרנות הפנסיה, קופות הגמל, קרנות ההשתלמות ומוצרי הביטוח השונים. הצורך לאגד את המידע הפיננסי של כל לקוח באופן נגיש, עולה כתוצאה מחובת החיסכון הפנסיוני החלה בישראל, וכן מכך שמעבר ממקום עבודה אחד למשנהו, לרוב, מחייב פתיחת קרן פנסיה חדשה, דבר אשר מייצר ריבוי קופות וחשבונות חדשים ומקשה על המעקב אחר הקופות והקרנות השונות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email