בזכות הבינה המלאכותית: מגדל תעניק הצעות מחיר לביטוח רכב באופן חדשני ומהיר

התאמת הביטוח מתבססת על התשובות והצרכים של המבוטח; במסגרת התהליך יבחר הלקוח את הסוכן שילווה אותו במשך תקופת הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל חברה לביטוח משיקה בימים אלה תהליך חדשני ומהיר במיוחד לרכישת ביטוח רכב באופן מקוון. תהליך זה מאפשר קבלת הצעת מחיר לרכישת ביטוח מקיף לרכב בהתבסס על שתי שאלות בלבד – מספר הרכב וגיל הנהג.

ההשקה נעשית תחת מותג חדש של החברה, מגדל Match, במסגרתו יושקו מוצרים שונים של ביטוח בהתאמה אישית אשר ישווקו על ידי סוכני החברה.

ממגדל נמסר כי התהליך החדשני מתבסס על מודל בינה מלאכותית מתקדם הכולל נתוני ביג דאטה של כל הפוליסות שהופקו בחברה מאז שנת 2010 ולכן מאפשר מתן הצעה לביטוח על בסיס שתי שאלות בלבד.

טכנולוגיה בביטוחי הרכב. צילום: Shutterstock

כחלק משאיפת החברה להציע למבוטח הליך דיגיטלי מלא ובכדי לשפר את חווית הלקוח – מסע הלקוח מותאם אישית לתשובות ולצרכים שלו לאורך התהליך. כמו כן, אם קיים צורך להשלים את נתוני העבר הביטוחי, ניתן יהיה לעשות זאת לאחר שתהליך הרכישה הדיגיטלי הסתיים והפוליסה הופקה.

קישור ייעודי לסוכנים

עוד נמסר, כי מגדל תציע הנחה מיוחדת למבוטחים אשר ירכשו את ביטוח הרכב שלהם באופן מקוון, ובמסגרת התהליך יבחר הלקוח את הסוכן שילווה אותו במשך תקופת הביטוח. בנוסף לתהליך באתר החברה, הקימה החברה מאות קישורים ייעודיים לסוכניה, אשר ישווקו את ביטוח הרכב באתר שלהם ובפלטפורמות הדיגיטליות של הסוכנויות.

"מגדל Match לרכב הינו מוצר חדשני שפותח על-ידי החברה ומהווה סנונית ראשונה בשורה של מוצרים שבכוונת החברה להשיק בעתיד תוך שימוש במודלי בינה מלאכותית וזאת על-מנת להתאים ללקוח באופן אופטימלי את המוצר והמחיר", אומר ליאור רביב, משנה למנכ"ל מגדל ומנהל חטיבת הלקוחות. "המערכת החכמה לומדת את הצעות העבר שניתנו ללקוחות בכדי לשפר באופן מתמיד את ההצעה ללקוח ולתת לו את הצעת הערך הטובה ביותר עבורו. השילוב של טכנולוגיות חדשניות עם שירות אישי הניתן על ידי סוכני הביטוח של החברה יאפשר לנו לשפר משמעותית את הצעת הערך ללקוחותינו", מוסיף רביב.

תומר רובינשטיין, סמנכ"ל שיווק וחדשנות במגדל: "החברה עומדת בשנים האחרונות בחוד החנית הטכנולוגית בענף הביטוח ופועלת ביתר שאת בכדי להפוך את חווית המשתמש בשירותיה לדיגיטלית ונוחה. מגדל Match מצטרף לשלל החידושים שהשלימה החברה לאחרונה וביניהם אתר חדש וידידותי ואפליקציית הלקוחות היחידה בענף הביטוח. נמשיך להנגיש את המוצרים והשירותים של החברה לקהל לקוחותינו ולציבור הסוכנים של החברה".

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email