"בזכות הלשכה נוכל לאתגרים הלא פשוטים"

כ־200 סוכנים השתתפו בכנס מקצועי מוצלח נוסף של מחוז חיפה והצפון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־200 סוכנים השתתפו בכנס מקצועי מוצלח נוסף של מחוז חיפה והצפון, שבראשות סו"ב מיכה אדוני.

את הכנס פתחה יו"ר סניף חיפה סו"ב אניה לוין, שאמרה: "אנו כלשכה מתמודדים עם אתגרים לא פשוטים אבל נוכל להם. נשמעים קולות הקוראים לייתר את סוכני הביטוח. זה לא יקרה! ענף הביטוח לא יוכל להתמודד בלי סוכן ביטוח מקצועי. אנו בעד הדיגיטציה אולם רוצים להיות יחד אתה, עם תמורה הולמת. חברות הביטוח מנצלות את המצב ועובדות מעל ראשי הסוכנים".

יו"ר סניף טבריה גליל עמקים־נצרת, סו"ב מוחמד חטיב, אמר: "המפקחת הכריזה מלחמה על סוכני הביטוח. אנו כלשכה לא נוותר ונילחם על פרנסתנו. אני מודה לנשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד ולהנהגת הלשכה שעושים עבודה מצוינת בשמירה על פרנסתו ומעמדו של הסוכן. כל ניסיון לפגוע ולייתר את סוכן הביטוח ייכשל. אני מברך את סו"ב ישראל גרטי יו"ר הוועדה האלמנטרית ביוזמה המבורכת למצוא פתרון למגזר".

רוזנפלד | צילום: יוסי אלוני

סו"ב אדוני סיפר בכנס על "משהו קטן וטוב מבית היוצר של לשכת סוכני ביטוח"; הוא הזמין לצדו את יו"ר הוועדה לקשרי קהילה סו"ב אלי שטרק וסיפר על מחווה יוצא הדופן שנעשה ל-20 נערי בר מצווה ממשפחות מצוקה.

אדוני עדכן את באי הכנס במספר נושאים חשובים שהלשכה מטפלת בהם והדגיש את הלובי הפוליטי שיצרה הלשכה. "לשכת סוכני ביטוח היא החומה המגינה על סוכני הביטוח ופרנסתם", הדגיש. בסיום דבריו דיבר אדוני על חשיבות המסע לפולין והקריא קטע מרגש שכתב.

תכני הכנס היו מגוונים וקצרו תשבחות מצד הנוכחים. המרצים היו: סו"ב אודי אביטל, יו"ר ועדת פיננסים; סו"ב אייל רחוביצקי, חבר הוועדה; שחר שירצקי, סמנכ״ל תחום ביטוח באיתוראן; עו"ד עדי בן אברהם; רו"ח זיו ריקלין; אלון גל, ולקינוח נשמעה הרצאתו המרתקת של הכתב הבכיר של תכנית עובדה, עמרי אסנהיים.

מנכ"ל הלשכה רענן שמחי כיבד את הכנס בנוכחותו. אדוני מבקש להודות במלוא המחמאות "לשי שמש מנהל השיווק על הארגון הנפלא".

בכנס היו שותפות איתוראן, סמארטי, סנקס וקופל גרופ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email