בזכות כוחה של הלשכה

מנהל סוכנות ליסוב הצליח בשעות ספורות להשיג עבור סוכנת שנזקקה לניתוח את ההתחייבות ואישור לשני המנתחים שביקשה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

התערבותו המהירה והיעילה של מנהל סוכנות ליסוב סו"ב אריאל ארז, הביאה לכך שחברת לשכה שהיא סוכנת ותיקה שעמדה בפני ניתוח מסובך, הצליחה לקבל גם התחייבות וגם שני מנתחים אותם ביקשה בניתוח המורכב שלה.

סו"ב ארז: "הסוכנת התקשרה אליי בתשע בבוקר, יום לפני הניתוח, כשהיא כמעט נואשת. היא סיפרה לי שלמרות שהפעילה את הביטוח הקולקטיבי של הלשכה, המבוצע באמצעות הראל ביטוח, טרם קיבלה את ההתחייבות לבית החולים אסותא, בו אמור היה להתקיים הניתוח יום למחרת. היא גם לא נענתה לבקשה שלה ששני המנתחים שטיפלו במחלתה, ישתתפו בניתוח המורכב שכלל שתי פרוצדורות.

"כמובן שהפעלתי את הקשרים שיש לנו בהראל; פניתי למנהלת מחלקת ניתוחים בהראל ולכל מי שאני מכיר שם. בהתחלה הם אמרו שהם יתנו את ההתחייבות לאסותא כדי לבצע שם את הניתוח, אבל יאשרו מנתח אחד שיעשה את שתי הפרוצדורות, כמובן מטעמי חיסכון, שזה לגיטימי".

ארז | צילום: אייל גליה

התשובות שקיבל אריאל ארז מהראל לא סיפקו אותו והוא המשיך להרים טלפונים: "אני עמדתי על שלי ולא ויתרתי, עד שהצלחתי להשיג את האישור מהראל לשני המנתחים שסוכנת ביקשה", הוא מספר ומוסיף: "הלחץ היה גדול, כי הניתוח היה אמור להתבצע יום למחרת בבוקר, כאמור. אמרתי בהראל שאני לא מוכן להתפשר על מנתח אחד, וכי חייבים לתת את השירות הטוב ביותר לחברי לשכת סוכני ביטוח. בזכות הכוח של הלשכה, הצלחתי".

"כשהתקשרתי כדי לבשר לה שהצלחתי, הודתה לי הסוכנת ממש בדמעות. גם אני התרגשתי בגללה ולאור ההצלחה שלי לטפל בבקשתה בתוך שעות ספורות. היא גם שלחה לי הודעה ובה הודתה לי שוב וציינה 'הכול בזכותך'". אריאל ארז מזכיר לחברי הלשכה את הפוליסות הקולקטיביות שליסוב השיגה עבור הסוכנים בתנאים מעולים בהם אחריות מקצועית, בריאות, סיעוד ועוד. לדבריו, בימים אלה שוקדת ליסוב על פוליסות חדשות בתחום הסייבר וגם ביטוח רכב קולקטיבי, לראשונה לחברי הלשכה.

ארז מוסר עוד, כי ניתן לפנות אליו בכל שאלה ובעיה בטלפון 03-6366508.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email