בזכות ליסוב – חבר לשכה קיבל אישור מחברת הביטוח לטיפול חדשני מציל חיים

"הביטוח הרפואי של חברי הלשכה משופר מאוד ונמצא בידי הראל, החברה המובילה בתחום. שיעור התביעות הנדחות במסגרת ביטוח זה בליסו"ב הוא כ-7% בלבד", אומר סו"ב גיל ורדי, מומחה בתחום
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אצל סו"ב י. (שמו המלא שמור במערכת), חבר לשכה ותיק, אובחן גידול ממאיר בכבד. לאחר התייעצויות עם רופאים מומחים, המליץ האחרון שבהם על טיפול מיוחד הניתן בבית החולים שערי צדק. בקופת החולים שלו דחו את תביעתו לכסות את הטיפול, ואז הוא פנה לליסו"ב סוכנות הביטוח של הלשכה, כדי לבדוק אם יוכל לממש את התביעה במסגרת הביטוח הקולקטיבי של חברי הלשכה בחברת הראל ביטוח.

הביטוח הרפואי של חברי הלשכה משופר מאוד ונמצא בידי החברה המובילה בתחום, הראל. צילום: shutterstock

מנכ"ל ליסו"ב סו"ב אריאל ארז, העביר את הפנייה של חבר הלשכה לסו"ב גיל ורדי, חבר דירקטוריון ומומחה בתחום ביטוחים רפואיים, שמטפל בתביעות המרכבות יותר. ורדי מספר כי התביעה נדחתה גם על ידי חברת הראל, בטענה שמדובר בטיפול ניסיוני. "אבל היה קושי נוסף", מספר ורדי, "משום שהסוכן חתם על הסדר ועדת הלסינקי, שמאשרת טיפולים ניסיוניים, בבית החולים בו טופל באזור הצפון. אלא שביררנו והחתימה התייחסה לתרופה ניסיונית ולא לטיפול כמו זה שבו מדובר. מדובר בהחדרת גרגרים רדיואקטיביים בצינתור ישירות לגידול. הטיפול יקר יחסית ועלותו יכולה להגיע ל-300 אלף ש"ח.

ביטוח משופר

"הדבר הראשון שעשיתי הוא לבדוק האם באמת מדובר בטיפול ניסיוני, או שכבר נעשו טיפולים כאלה. פניתי לקבל חוות דעת מרופאים מומחים בתחום, שקבעו שלא מדובר בטיפול ניסיוני. העברתי את חוות הדעת להראל, ולשמחתנו ולשמחת חברנו הסוכן, החברה אישרה את הטיפול המיוחד".

סו"ב ורדי מציין כי הביטוח הרפואי של חברי הלשכה משופר מאוד ונמצא בידי החברה המובילה בתחום, הראל. לדבריו, שיעור התביעות הנדחות במסגרת ביטוח זה בליסו"ב הוא כ-7% בלבד. הוא ביקש לציין במיוחד את מירי זליכה-גפן, מנהלת אגף תביעות בריאות בהראל, שתמיד מסייעת בחפץ לב ובמקצועיות בכל נושא שהוא פונה אליה הקשור לביטוח הקולקטיבי של חברי הלשכה.  

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email