"בחזוני סוכן הביטוח יהפוך לאיש אמונו של הלקוח"

הכירו את עובדי לשכת סוכני ביטוח שפועלים מאחורי הקלעים ודואגים לתפקוד השוטף של הלשכה. והשבוע: רונן דניאלי, מנהל המכללה לפיננסים וביטוח של לשכת סוכני ביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ותק בלשכה: שנה
ותק במקצוע: 20 שנה
השכלה: תואר ראשון בכלכלה, תואר שני במנהל עסקים. שני התארים בהצטיינות, אוניברסיטת בר-אילן.

תאר את עבודתך כמנהל המכללה.

"מדובר בניהול כללי של המכללה על כל רבדיה: לוגיסטיקה, תפעול, פרסום ושיווק לקורסים עתידיים. אני עוסק גם בניהול שוטף של התקציב, עבודה מול ספקים, השכרה, שיווק מוסדי, שת"פים, רשויות, בניית קורסים והשתלמויות חדשות, רישיון דואלי (כפול), קורסי ניהול".

מה אתה אוהב בעבודתך?

"קודם כל את האנשים שבה – את שיתוף הפעולה, הנכונות לסייע, העזרה ההדדית להשגת המטרה המשותפת, ותמיד בחיוך ואהבה. ברמה המקצועית אני שמח על ההזדמנות ליישם במכללה את שלמדתי, הוכשרתי והתנסיתי במהלך השנים, ולהגשים בכך את חזון המכללה, להוות האורים והתומים בענף הביטוח בכלל, ובית האולפנא בתחום הכשרת הסוכנים בפרט".


דניאלי. "סוכני ביטוח הם אנשים חמים ומחבקים"

האם העבודה בלשכה שינתה את דעתך על סוכני הביטוח?

"שינתה מן הקצה אל הקצה. בעוונותיי הערכתי בחסר את סוכן הביטוח. מיתוג ומיצוב סוכן הביטוח אינו עומד בקנה אחד עםהנדרש מהסוכן. תחום הביטוח היום הוא מאוד מקצועי, מסועף, דינמי ורגולטורי. יתרה מכך, מבחני ההכשרה קשים ואחוזי המעבר פוחתים מדי שנה. כמי שבקיא בתחומי הפיננסים, אני יכול להעיד שהרמה בקורסי ההכשרה ובמבחני הגמר, אינה נופלת ממקצועות פיננסיים אחרים כגון חשבי שכר, יועצי מס, מנהלי חשבונות ויועצי משכנתאות".

מה אתה חושב על סוכני הביטוח?

"סוכני ביטוח הם אנשים חמים ומחבקים, אנשי מקצוע מעולים, בעלי ידע רב ומגוון שלא תמיד בא לידי ביטוי. בחזוני, סוכן הביטוח יהפוך ליועץ עסקי ואיש אמונו של הלקוח, המעניק לו מעטפת כלכלית מושלמת. פועל יוצא מכך יהיה מיצוב ותדמית גבוהים יותר מהקיים".

מה הם התחביבים שלך? איך אתה מבלה את סופי השבוע?

"התחביב העיקרי שלי הוא בישול לשני החיילים שלי (קרניבורים מוצהרים) וספורט עם הכלב. מטבע הדברים זה קורה רק בסופי השבוע".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email