בטקס מרגש נפרדה הלשכה מהמנכ"ל היוצא רענן שמחי

"קצין וג'נטלמן", "כולו נשמה", "איש ביצוע נדיר" – אלה היו הביטויים בהם בחרו בכירי הלשכה שנפרדו ממנכ"ל הלשכה היוצא רענן שמחי בטקס שהותיר הרבה עיניים דומעות בקרב הקהל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר סרטון ובו ברכות אישיות מסוכנים ובני משפחתו של שמחי, עלו על הבמה ונפרדו מרענן עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, שסיפר על העבודה המשותפת עם רענן; סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה לשעבר שבחר ברענן לתפקיד המנכ"ל לפני כחמש שנים. אברמוביץ החמיא לרענן על "מסירות ומנהיגות; הפכת את צוות הלשכה ליחידה מגובשת; עשית מהפכה בכנסים של הלשכה; דאגת לדור העתיד למכללה; תמיד תרמת ונתת מעבר״, אמר אברמוביץ;

סו”ב קובי ורדי, יו"ר ועדת אירועים וכנסים בלשכה, כינה את רענן "קצין וג'נטלמן". מוטי ארבל, המנכ"ל הנכנס, הודה לרענן על החפיפה "נכנסת לי ללב", אמר והקריא שיר שחיבר לרענן: "אמרת שהאויב של הלשכה זה הישיר, אז אני חיברתי לך שיר״, אמר. נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד סיפר על השירות הצבאי המשותף עם רענן בנח"ל וציין את יחסי העבודה שלהם בלשכה כ"חברות אמיתית ואהבה.

טקס הפרידה מרענן שמחי. צילום: יוד צילומים אילת

רענן עושה הכל מהלב״, אמר רוזנפלד. הוא ציין את יחסו של שמחי לבני משפחתו ובעיקר לילדיו והערכים שהוא מקנה להם. נשיא הלשכה שיבח את עבודתו המקצועית של רענן בלשכה: "לא היה צריך לבקש ממנו פעמיים; איש ביצוע נדיר. תודה על מי שהיית עבור סוכני ועובדי הלשכה״, אמר רוזנפלד. הנהלת מלון הרודס העניקה שי שמחי והודתה לו על שיתוף פעולה פורה וחם בחמש השנים האחרונות בכנסי הלשכה באילת. שיא הטקס היה בהענקת חנוכייה מיוחדת לשמחי כשי הוקרה מהלשכה; הקהל הרב שנכח באולם קם על רגליו כשצעד לעבר הבמה לקול השיר של להקת "קווין" – אנחנו האלופים. גם אמו ורעייתו עלו לבמה וקיבלו זרי פרחים מתנת הלשכה.

שמחי עצמו לא הסתיר את התרגשותו כשדיבר מול הקהל שהפגין כלפיו אהבה גלויה: "ריגשתם אותי מאוד״, אמר. הוא הודה לכל מברכיו, ובמיוחד לשני הנשיאים עימם עבד והדגיש: "ארגון ערכי נמדד לפי האנשים שלו". הוא סקר את פעילותו בלשכה, הובלת השינוי הארגוני בה, המעבר למשכן החדש, הטמעת נהלי עבודה חדשים, הקמת אתר הלשכה באינטרנט ועוד.

לאחר שהודה לאברמוביץ ולרוזנפלד, פנה לעובדי הלשכה ואמר: "אתם הברכה של הלשכה, בעלי מקצועיות ושירותיות ברמה הגבוהה ביותר". לבסוף איחל הצלחה למנכ"ל הנכנס מוטי ארבל שהתרשם ממנו כ"אדם בעל שיעור קומה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email