ביום שני: כנס בריאות וסיעוד של לשכת סוכני הביטוח

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

כנס לשכת סוכני הביטוח בתחומי הבריאות והסיעוד יתקיים בשבוע הבא, יום שני, ה-23 ביוני, ב"אבניו" בקריית שדה התעופה, בהשתתפות הגורמים המרכזיים בענף הביטוח, הבריאות והסיעוד.

יום העיון השנה ייערך בסימן "הסוכן בקדמת הבריאות: רפואה ציבורית מול רפואה פרטית", על רקע ועדת גרמן בנושא ביטוחי הבריאות. בין הדוברים בכנס יהיו נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ; מנכ"ל בית חולים הדסה הפורש ד"ר אביגדור קפלן, שיסקור את הרפואה הפרטית מול הרפואה הציבורית; מנהלת מחלקת ביטוח בריאות במשרד המפקח על הביטוח שרונה פלדמן; מנכ"ל פספורטכארט אלון קצף, שירצה על החזרת ביטוח הנסיעות לחו"ל לסוכן הביטוח; ועו"ד שמיר קמינסקי, שיסקור את המלצות ועדת גרמן. את יום העיון ינחה קובי אריאלי.

כמו כן, יוצגו בכנס תוצאות סקר שביעות רצון חברי הלשכה מחברות הביטוח בתחום הבריאות והסיעוד. לדברי יו"ר ועדת בריאות וסיעוד בלשכת סוכני הביטוח יואל זיו, "המבחן האמיתי של ועדת גרמן יהיה ביכולת של הממשלה לתקצב את משרד הבריאות. אם לא יוזרמו כספים למערכת, נחזה במשחק לגו של העברת כספים ממחלקה למחלקה. כל עוד מערכת הבריאות הציבורית לא מתוקצבת בהתאם, כל אדם בישראל זקוק לביטוח בריאות פרטי. בכנס יציגו טובי המומחים תמונת מצב מקיפה ועדכנית בנוגע לביטוח הבריאות בישראל, לאור ועדת גרמן".

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email