ביטוחי המנהלים חוזרים לשוק

כלל ביטוח משיקה מוצר חדש בתחום - - FIRSTפוליסה שמיועדת למבוטחים עד גיל 59 בלבד. מבטיחה דמי ניהול נמוכים במיוחד ככל שהצבירה תגדל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר שנים בהן שוק ביטוחי המנהלים הלך ודעך, כלל ביטוח ופיננסים משיקה ביטוח מנהלים חדש –כלל FIRST עם דמי ניהול נמוכים. במסגרת תוכנית כלל FIRST, דמי ניהול מצבירה נמוכים וגם דמי הניהול מפרמיה יסתכמו בעד 40 שקל.

במסגרת ביטוח המנהלים כלל FIRST, ניתן לנהל הפקדות שוטפות וכן ניודים באותה הפוליסה, עם דמי ניהול מיטביים ללקוחות מהרגע הראשון, בהתאם לגובה היתרה הצבורה, המותאם לשכירים ועצמאים כאחד.

משה ארנסט. צילום: סיון פרג
משה ארנסט. צילום: סיון פרג

משה ארנסט, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת חיסכון ארוך טווח, בכלל ביטוח ופיננסים, ציין: "כלל ביטוח ופיננסים משיקה מוצר ייחודי בביטוח המנהלים, המעורר את שוק ביטוחי המנהלים כיום. הביטוח החדש מאפשר להעניק ללקוחות אלטרנטיבה מהפכנית לחיסכון ארוך טווח, במסגרתה יזכו המבוטחים לסך הצבירה לגיל פרישה הגבוה ביותר. אני מאמין כי מוצר המנהלים, כלל FIRST, הוא מוצר ביטוח המנהלים הטוב בישראל. ביטוח המנהלים כלל FIRST, הוא דוגמה מצוינת שמביאה לידי ביטוי את האסטרטגיה של  כלל ביטוח ופיננסים, להוביל את השוק, בין השאר, באמצעות השקת מוצרים איכותיים וייחודים למבוטחים ולסוכנים מדי שנה".

דמי ניהול נמוכים

לביטוח ופיננסים נמסר כי דמי הניהול ההתחלתיים לחוסכים יהיו בשיעור של 0.5% מהצבירה, כאשר בסכום של 500 אלף שקל ומעלה דמי הניהול מצבירה יופחתו ל-0.2% בלבד. בנוסף, בחישוב סכום הצבירה בסך של 500 אלף שקל לצורך הפחתת דמי הניהול, יילקחו בחשבון צבירות שמקורן מהפקדות שוטפות, הן מניודים או הפקדות חד פעמיות והן מתשואות שייצברו.

בנוסף, ככל שהיתרה הצבורה תגדל, כתוצאה מהפקדות או ניודים, המבוטחים ייהנו מדמי ניהול מצבירה נמוכים יותר. בנוסף, דמי הניהול מפרמיה יעמדו על שיעור של 3% מהפרמיה השוטפת, ועד לתקרה בסך של 40 שקל לחודש בלבד, לכל חיי הפוליסה.

התוכנית החדשה מיועדת למצטרפים חדשים עד גיל 59 בלבד (גיל מינימלי-18), המפקידים הפקדות שוטפות לפוליסה בסך של 500 שקל בחודש, לכל הפחות. במקרה של הפסקת ההפקדות השוטפות לפוליסה, דמי הניהול מצבירה יעלו, בכפוף להסדר התחיקתי, בשיעור של 0.3%, ויעמדו על 0.5% או 0.8% (בהתאם לגובה הצבירה בפוליסה).

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email