ביטוח בעולם /// סוכני ביטוח באוסטרליה מסייעים ללקוחות בעדכון מבנה הביטוחים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכני ביטוח וברוקרים באוסטרליה מסייעים בעדכון מבנה פוליסות הביטוח כדי להתאים אותם לתקופת מגפת הקורונה. מהלך זה נעשה בשל הימשכות המגפה, מדווח ארגון Austbrokers.

סטפן האמיל, מנהל הסיכונים של הארגון, מציין שהמגפה וגורמים נוספים יצרו נסיבות שמדרבנים סוכני הביטוח וברוקרים לסייע למבוטחים שלהם לעבור דרך הסביבה הבלתי יציבה. הוא מוסיף ששווקי הייצור הגלובליים וצינורות השיווק נמצאים בלחצים גדולים, המחייבים את אנשי העסקים האוסטרלים להסתגל לחשיפה הזו בתנאים אלה לשווקים הבינלאומיים. מצב זה מחייב לשנות את חוזי הביטוח ולהתאימם למציאות הזו. בין היתר הביטוחים חייבים להתאים עצמם לפשעי הסייבר וההנדסה שהפכו לצורה החדשה של מעשי שוד בדרכים. ההתאמה הזו הפכה לצורך חיוני כדי לא לערער את האימון בעסקאות בינלאומיות, מדגיש האמיל.

מסייעים למבוטחים בסביבה שאינה יציבה | צילום: shutterstock

הערכת לויד'ס: צפויה צמיחה ב-2021 תוך העלאת תעריפים

גם בתאגיד הביטוח הגלובלי לויד'ס מצטרפים לאופטימיות ביחס לצמיחה של שוק הביטוחים וביטוחי משנה ב-2021. מנכ"ל לויד'ס ג'והן ניל מעריך שהסינידקט בשוק ביטוח המשנה יגדל ביתר קלות והתאגיד יטול סיכונים קטנים. בלויד'ס ירשמו גידול בשנה הבאה בעיקר על ידי השגת תעריפים טובים יותר, שמשמעותם ייקור פרמיות הביטוח.

המשמעות היא שמבטחי המשנה ינצלו את חלון ההזדמנויות של צמיחה שיווצר בעקבות ייקור פרמיות הביטוח. עם זאת, הודגש שזה לא יעשה על חשבון איכות הביטוחים.

מנכ"ל לויד'ס אמר כי מטרות החברה יתרכזו בשנה הקרובה בהשגת רווח מאשר צמיחה. הוא הבהיר שצפי הצמיחה של שוק הביטוח לשנת 2021 הוא 6%. עוד הדגיש המנכ"ל שלויד'ס תתמוך בצמיחה הנכונה לסיכון הנכון בתעריף הנכון. ניל הדגיש שהיעד של לויד'ס להשיג רווחיות לזמן ארוך.

בנוסף, לויד'ס תתחיל בהנפקת אגרות חוב הצמודות לביטוחים, במטרה לאפשר להון של צד שלישי להתחבר לסינידקטים ולסיכונים ביתר קלות. המשקיעים יוכלו ביתר קלות להתקשר עם סינידקטים פחות פעילים בשל מחסור בהון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email