ביטוח בעולם /// רשת מאפיות בריטית תובעת פיצויי קורונה בסך 137 מיליון דולר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גל התביעות המשפטיות נגד חברות ביטוח בגין פיצוי על שיבושים עיסקיים בתקופת הקורונה נמשך. רשת המאפיות הבריטית גרגס הגישה תביעה בסך של 137 מיליון דולר בגין פיצויי הקורונה נגד המבטחת הגדולה ציריך אינשורנס. התביעה הוגשה לבית המשפט העליון בלונדון.

בכתב התביעה שהוגש נגד ציריך, טוענת רשת המאפיות שהמבטחת הייתה מוכנה לפצות אותה בסכום של 3.4 מיליון דולר בלבד כפיצוי על ההפסדים שנגרמו לה בתקופת הסגר שהטילה הממשלה הבריטית בזמן התפרצות מגפת הקורונה.

צילום: shutterstock

רשת המאפיות מציינת שבית המשפט העליון דחה לפני כמה חודשים ערעורים של חברות הביטוח ביחס לתשלום פיצוי בגין נזקי הקורונה כשקבע כי הכיסוי הביטוחי בפוליסות ביטוח הפרעות ושיבושים עיסקיים כולל גם מגפות.

אפיקי השקעה חדשים: קרנות הפנסיה משקיעות בלויד'ס

קרנות פנסיה גדולות בעולם מחפשות אפיקי השקעה חדשים כתחליף לאג"חים וקרנות מימון. קרן הפנסיה הגדולה של מורי אונטריו מצאה אפיק חדש – תאגיד הביטוח לויד'ס. בעקבות קרן זו, גם קרנות פנסיה נוספות ישקיעו בלויד’ס.

מורי אונטריו תשקיע 134 מיליון דולר בחברת בת של לויד'ס שתהנה מהגנת התאגיד. קרן הפנסיה תעניק כיסוי של ביטוח משנה לשלושה סינידקטים של לויד’ס, הכיסוי יתחיל ב-2021 ויימשך גם ב-2022.

הצפי בלויד'ס שקרנות פנסיה נוספות ישקיעו בביטוח המשנה של הסינידקטים. הכסף יוזרם באמצעות חברת בת בכיסוי של ביטוח משנה של לויד'ס.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email