ביטוח בעולם • מבטחים בארה"ב ובבריטניה עוברים לעבודה מהבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברות ביטוח בארה"ב ובבריטניה משנות נוהלי עבודה, סוגרות חלק גדול מהמחלקות, והעובדים עוברים לעבודה מהבית. מהלך זה נעשה בתגובה להתפשטות נגיף הקורונה.

מגמה של עבודה מהבית גברה בחברות הביטוח האמריקאיות בעקבות התפשטות מגפת הקורונה. חלק מהחברות בארה"ב הציעו לעובדים לעבור באופן וולנטארי לעבודה מהבית עד סוף חודש מארס. ככל שגברה מגפת הקורונה בארה"ב, עוברים כל המבטחים לעבודה מהבית. גם בלונדון עוברות יותר ויותר חברות ביטוח לעבודה מהבית. המטרה של החברות לצמצם את הזרימה של אלפי עובדים לחברות הנמצאות במרכז של לונדון. אף בתאגיד לויד'ס נערכים לאפשרות סגירה של הפעילות בלונדון.

בארגון החתמים של לויד'ס LMA החליטו על סגירת משרדיה בבנין לויד'ס ומאמצע השבוע עבודת פקידי הארגון מתבצעת מהבתים. הסדר זה יהיה עד סוף החודש. כל דיוני ועדות הארגון מתנהלים באמצעות וידיאו קונפרנס. בסוף השבוע החולף היה תרגול בלויד'ס למקרה שהפעילות בסיטי של לונדון תפסק כדי למגר את מגפת הקורונה. חדר החיתום של עסקאות ביטוחי משנה נסגר ל־24 שעות כדי לתרגל את המערכת לפעול בלי עובדים. זו הייתה הסגירה הראשונה של חדר החיתום ב־330 שנות קיומה של לויד'ס.

•••

מתקפת סייבר על אתר משרד הבריאות האמריקאי

הממשל האמריקאי מתמודד לא רק עם נגיף הקורונה, אלא גם עם מתקפות האקרים על אתרים של משרדי הממשלה. בתחילת השבוע היתה מתקפה של האקרים על אתר משרד הבריאות האמריקאי בנסיון להחדיר מידע כוזב על המאבק בקורונה.

ביטוח סייבר | צילום: Shutterstock

על פי מקורות של סוכנות בלומברג, המטרה של ההאקרים לפגוע בפעילות משרד הבריאות במטרה להאט אותה. בדרך זו הם מנסים לפגוע במערכה המתנהלת נגד התפשטות נגיף הקורונה. גורמי הביטחון האמריקניים חושדים כי המתקפה הזו היא של גורם זר. משרד הבריאות הבהיר שהשמועות שהופצו הן בגדר פייק־ניוז.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email