ביטוח בשנת 2030 – ברוכים הבאים לעתיד

בחינה מעמיקה כיצד עשוי להיראות תחום הביטוח בשנת 2030 מדגישה שינויים דרמטיים בתחום, כאשר לבינה המלאכותית ולטכנולוגיות הקשורות בה תהיה השפעה מכרעת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אנו חברי ארגון MDRT ישראל עורכים פעילויות מקצועיות ומפגשי העשרה בתחום המוגדר בארגון העולמי האדם השלם "The Whole Person", מפגשים העוסקים בנושאים הקשורים בהצלחה, מוטיבציה, השראה, בריאות אישית, קבלת החלטות, גישות לניהול העסק שלנו, קשרים חברתיים ביננו המשפיעים על הצמיחה האישית והמקצועית של כל אחת ואחד מאיתנו וביחד כארגון.

במסגרת פעילות העשרה, בתאריך 25.11.21, נערך מפגש שני של MDRT "חופשי על הבר", בחסות מגדל ביטוח, נושא ההרצאה: ביטוח בשנת 2030 ברוכים הבאים לעתיד!

התאספנו חברי ארגוןMDRT  ישראל להרצאה מרתקת ומעוררת השראה וחשיבה, בהובלת יפתח קצור בנושא שתוכנן ל-45 דקות והסתיים לאחר שעתיים בנוכחות של 100% מהתחלה ועד סופה.

ביטוח בשנת 2030

ברוכים הבאים לעתיד: המהפכה התעשייתית הרביעית IR4: התפתחות יכולת המחשוב יחד עם מכת ההלם שהנחיתה מגפת הקורונה, גרמו להבשלת תהליכים המאיצים את שלב האנושות הבא – המהפכה התעשייתית הרביעית IR4.

הכלכלה וחיינו בכלל נמצאים בעיצומה של מהפכה טכנולוגית אשר תשנה את חיינו לבלי הכר. השינוי הוא מהותי, לא פשוט להבנה – ושונה מכל מה שהכרנו עד כה. זהו שלב חדש המתמקד רבות בקישוריות, אוטומציה, למידת מכונות ועיבוד נתונים בזמן אמת.

בעתיד הקרוב כלי בינה מלאכותית מבוססי למידת מכונה יאומצו באופן נרחב במגוון רחב של תחומים כולל בתחומי שיווק, בריאות, קמעונאות פיננסים וכד.

הדוגמאות לכך כוללות: האינטרנט של הדברים (IoT) הדפסה תלת ממדית, VR מציאות רבודה, הנדסה גנטית, מחשוב קוונטי או הסתמכות על שיטות הצפנה כגון Block chain  לשינוי מערכות פיננסיות, שיטת הכסף, ייצור, ניהול ועוד.

חיזוי ומניעה

בחינה מעמיקה כיצד עשוי להיראות תחום הביטוח בשנת 2030 מדגישה שינויים דרמטיים בתחום, כאשר לבינה המלאכותית ולטכנולוגיות הקשורות בה, תהיה השפעה מכרעת.

בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית תתאפשרנה יכולות חדשות לגמרי שלא היו אפשריות קודם לכן גם בתחום הביטוח, כגון מעבר למודל פעולה חדש של ביטוח המבוסס על "חיזוי ומניעה" אשר יאפשר בעזרת לימוד מכונה וניתוחי ביג דאטה לבצע הערכת סיכוני אקטואריה בזמן אמת, בהתאם לאפיון נקודתי וממוקד של כל מקרה ביטוח, לתמחר ולממש באופן אוטומטי את מדיניות הפוליסה, ועוד.

הטכנולוגיה המשבשת תאפשר את התפתחותם של מודלים עסקיים חדשניים ובלתי מוכרים לנו ותיצור גלי הדף, אשר ירעידו את המודלים המוכרים של העולם העסקי כולו. המאה 21 כבר כאן. האם אתם מוכנים אל המסע המרתק אל העתיד?.

יפתח קצור פעיל כיזם וכאיש עסקים – חברת Business Analytic pro המספקת כלים ופתרונות אוטומציה עסקית מבוססת בינה מלאכותית.

המפגש הבא ל-MDRT "חופשי על הבר" ייערך בזום, ביום א' 19/12 בשעה 20:00.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email