"אל תישארו במשרד, תמיד תהיו בתנועה ותייצרו עבודה": השבוע בסוכן צעיר

בכל שבוע נארח סוכן צעיר שיספר על עצמו, השתלבותו במקצוע ועתיד המקצוע בעיניו. השבוע: סו"ב אביב חנונה, בעלים ומנכ"ל סוכנות אביב חנונה סוכנות לביטוח בע"מ 2014 בראשון לציון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל – 35

מצב משפחתי – נשוי + 4

ותק במקצוע – 11 שנה, עצמאי מזה 4 שנים. רישיון בביטוח אלמנטרי וביטוח פנסיוני

מה הביא אותך להיות סוכן ביטוח?

”אני דור שני לסוכן ביטוח. אבי, בני חנונה, הוא סוכן ביטוח ותיק בעל סוכנות באזור, לכן באופן טבעי הגעתי לתחום. עבדתי עם אבא שלי כ-7 שנים כשכיר במשרד ולמדתי את כל התפקידים בסוכנות ביטוח – תביעות, מכירות, שירות ותחומי הביטוח השונים לרבות ביטוח חיים. לפני 4 שנים החלטתי שאני רוצה לפרוש כנפיים ולפתוח סוכנות עצמאית שלי שהקמתי גם כן בראשון לציון. תחומי ההתמחות שלי הם בעיקר ביטוחי רכב כבד, משאיות וציוד מכני הנדסי".

מה עשית לפני שהגעת לביטוח?

"לפני זה הייתי מאמן טניס בקאנטרי של חולון וראשון לציון. הייתי שחקן טניס כל חיי, ולאחר שהשתחררתי מהצבא רציתי להמשיך בתחום. לאחר שראיתי שאין פרנסה בזה, התחלתי לעבוד במשרד של אבא בביטוח לצד אימון טניס, עד שהחלטתי להתמקד כל כולי בביטוח".

איפה אתה רואה את עצמך בעוד עשר שנים?

”מנהל סוכנות ביטוח גדולה עם לפחות איש מקצוע אחד בכול תחום וסוכני משנה תחתי“.

חנונה

איך אתה רואה את מקצוע סוכן הביטוח בעתיד?

"מקצוע סוכן הביטוח ימשיך להתקיים למרות השינויים הרבים שחלים בענף. עם זאת, מדובר במקצוע מאד דינמי, מאוד מקצועי, ואנו נצטרך להתמקצע כל הזמן לדעת ולהתאים את עצמנו גם לטכנולוגיה המתקדמת ולשינויים הרבים בענף. מי שלא יעשה זאת עלול למצוא את עצמו בבעיה“.

איזה טיפים אתה יכול לתת לסוכני ביטוח צעירים כמוך?

”אל תישארו במשרד, תמיד תהיו בתנועה ותייצרו עבודה. אני למשל, לא מתאם פגישות עם רוב הלקוחות, אלא פשוט נוחת עליהם בעסק או בבית, מחייג אליהם ומספר שאני באזור, בא לבקר לשאול ולהתעניין. בכל מקרה, תמיד אני יוצא מרווח – הן מחיזוק הקשר והן מגידול בהכנסות. טיפ נוסף לסוכנים הצעירים הוא תמיד ללמוד ולדעת יותר. ביטוח זה עולם ומלואו וידע זה כוח. לפעמים טיפ מקצועי שתתנו ללקוח ייתן לו ערך מוסף הרבה יותר מהנחה של כמה שקלים שיציעו לו בחברה מתחרה“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email