ביטוח חקלאי חוזרת לשתף פעולה עם הלשכה

בפגישה שהתקיימה השבוע בין אלעד שלף, מנכ"ל "ביטוח חקלאי" לבין הנהגת הלשכה, סוכם על שילוב החברה בכנסי הלשכה; נשיא הלשכה: "לחברה יש ייחודיות ואנחנו מעצימים חברות מוטות סוכנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בפגישה שהתקיימה השבוע בין אלעד שלף, מנכ"ל "ביטוח חקלאי" לבין הנהגת הלשכה, סוכם על שילוב החברה בכנסי הלשכה תוך שימת דגש על המוצרים הייחודיים שהיא משווקת.

ביטוח חקלאי הינה חברת ביטוח בבעלות משקי הקיבוצים ועוסקת בכל תחומי האלמנטר תוך דגש על קשר אישי עם סוכן הביטוח למול הנהלת החברה. בעקבות חידוש שיתוף הפעולה עם החברה אמר נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד: "אני שמח שביטוח חקלאי חזרה לקדמת הבמה מול הלשכה, לחברה יש ייחודיות ואנחנו מעצימים חברות מוטות סוכנים".

הנהגת הלשכה בפגישה עם ביטוח חקלאי | צילום: באדיבות הלשכה

סו"ב ישראל גרטי, יו"ר ועדת ביטוח כללי, אמר: "אנחנו בלשכת סוכני ביטוח, מברכים את אלעד שלף מנכ"ל ביטוח חקלאי, על החלטתו לגדול עם סוכני ביטוח ולשמש עבורם בית חם, וכן על שיתוף הפעולה עם לשכת סוכני ביטוח. נמשיך לחזק כל חברת ביטוח שתראה בסוכני הביטוח את ערוץ ההפצה העיקרי שלהם".

בכנס שקיימה ביטוח חקלאי השבוע בשפיים, אמר אלעד שלף לעשרות הסוכנים שהשתתפו באירוע: "אין בכוונת החברה להציע את כל המוצרים – נמכור ביטוח רכב וביטוח דירה ורק עם סוכנים – נעשה את זה הכי טוב. ביטוח חקלאי צריכה להיות החברה השנייה או השלישית בתיק של כל סוכן".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email