ביטוח רכב לסטודנטים במחיר מוזל: הכשרה נבחרה למבטחת הרשמית של האונ' הפתוחה

פלטפורמת GO ביטוח דיגיטלי יהיה המבטח הרשמי בתחום הרכב של האוניברסיטה הפתוחה ויציע לסטודנטים ביטוחי רכב דיגיטליים במחירים מוזלים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

הכשרה חברה לביטוח נבחרה להיות המבטחת הרשמית של הסטודנטים ב"אוניברסיטה הפתוחה" בפוליסות רכב ודירה דיגיטליות. האוניברסיטה הפתוחה הוא מוסד לימודי המונה כיום מאות אלפי סטודנטים, אשר להם יוצע ביטוח  דיגיטלי לרכב ולדירה. את שיתוף הפעולה עם אוניברסיטה הפתוחה מלווה הסוכן קובי זפרני מחדרה יחד עם קבוצת הביטוח ד.נ.ר – רוזנברג.

שמעון מירון מנכ"ל הכשרה חברה לביטוח: "התפיסה האסטרטגית שלי להפוך את החברה כמובילה בחדשנות ובביטוחים הדיגיטליים יחד עם הסוכנים. סוכני הביטוח מקצוענים ונותנים מענה משלים ללקוחותיהם. אני מברך כל סוכן בית של החברה אשר ירצה כלים להגדיל את נתח התיק שלו ולמכור באמצעות פלטפורמה דיגיטלית מובילה.

מירון. צילום: באדיבות הכשרה

פוליסת הביטוח GO מספקת כיום מענה דיגיטלי שלם הכולל קבלת הצעת ביטוח ב-58 שניות והפקה מלאה של פוליסת הביטוח וקבלתה לדואר האלקטרוני בשתי דקות, וגם מענה דיגיטלי בשוטף ובמקרי חירום. החברה מציעה לסטודנטים את מערך שירות הפרמיום של GO הדומה לשירות ליסינג. במקרה של אירוע ביטוחי הלקוח מקבל שירות מקיף ומעודכן בכל שלב ושלב מבלי להגיע למוסך או לדבר עם השמאי. כך לדוגמה, במקרה של תאונה שבה הרכב לא יכול להמשיך בנסיעה, הלקוח מדווח באפליקציה על האירוע והמוקד ידאג להגעת הגרר. הרכב יילקח למוסך, הלקוח יקבל רכב חליפי ועדכונים בזמן אמת כשהוא ממשיך בשגרת חייו (החל מגרירת הרכב, קבלתו למוסך, בדיקתו על ידי שמאי, טיפול בתקלה ועד לקבלת הרכב מתוקן).

עוד הוסיף מירון "העובדה כי חברת סטודנטופ – החברה הכלכלית של אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה בחרה להשיק את הפעילות הביטוחית הראשונה שלה באמצעות המוצר שפיתחנו GO הכשרה, מוכיחה את הבעת האמון בשיטת העבודה החדשנית ואת אטרקטיביות המוצר שבא לתת מענה אמיתי לסטודנטים, לעובדים ולבוגרים של האוניברסיטה הפתוחה.

לילך חייבי מנחם, מנכ"לית החברה הכלכלית סטודנטופ: "מטרת העל של החברה הכלכלית היא להביא בשורה משמעותית לסטודנט בכל מוצר שישווק דרכנו באמצעות פעילות חדשנית, טכנולוגית ושקופה. לאחר תהליך בחינה ארוך ובמאמץ משותף החלטנו לשלב כוחות עם חברת הכשרה לביטוח ועם סוכנות ד.נ.ר ואנו שמחים ומברכים על החיבור והעבודה המשותפת שמביאה גם כלי טכנולוגי חכם וייחודי וגם בחירה של קבלת שירות אישי ומהיר מסוכן במחיר משתלם".

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email