ביטול הגעתה של סלינגר לכנס אילת – עדות להשפעה הגדולה של הלשכה

פעילי הלשכה עומלים רבות כדי להגן על הציבור, הענף ועל פרנסתם ועתידם של סוכני הביטוח. הישגי הלשכה מאותתים כי היא לא מתכוונת להרכין ראש בפני הפיקוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביטול הגעתה של המפקחת על הביטוח דורית סלינגר לכנס אלמנטר באילת מעיד על עוצמתה של לשכת סוכני ביטוח. אנחנו חזקים ומשפיעים יותר ממה שאנו לעיתים מעריכים את עצמינו.

מדוע סלינגר לא מגיעה?

הלשכה חסמה מספר רפורמות אנטי צרכניות ופעולות שביקשה לבצע. הלשכה מתנגדת למינוי בכירים מהאגף לתפקידים בחברות ביטוח ללא תקופת צינון.

הלשכה הקימה ועדה ציבורית לבחינת עתיד הסוכן, שהתארחו בה בכירי אנשי הביטוח והפנסיה בישראל, כולל קודמיה בתפקיד דורון שורר כחבר הוועדה, ועודד שריג כאורח. התארחו בה גם פרסונות בעלי שם והשפעה, כדוגמת שר העבודה והרווחה, חיים כץ, שר הבריאות, יעקב ליצמן, יו״ר דיסקונט, יוסי בכר ועוד.

ללשכה יש ח"כים שעומדים לצדנו בוועדות הקובעות בכנסת ובצמתים המרכזיים, על מנת לשמור על ציבור המבוטחים, ולא מאפשרים לא קפריזה של הרגולטור לעבור.

הלשכה הגיעה להישג בביטול קמפיין שוקה, גם אם הוא הופר כעת באופן זמני ונמצא עדיין בדיון משפטי בנושא ביזיון בית המשפט. זהו קמפיין שהמפקחת לא נקפה אצבע לעצור אותו, למרות בקשת נשיא הלשכה לעצור את מסע ההשמצות.

הלשכה והסוכנים שיפרו את מעמדם בתקשורת בשנה האחרונה, במיוחד לאחר הסרת קמפיין שוקה במתכונתו הקודמת.

סלינגר. מקבלת כבוד גדול מראשי הלשכה
סלינגר. מקבלת כבוד גדול מראשי הלשכה

שבעי רצון

את כל אלו עשו ועושים פעילי הלשכה בעבודה קשה, סיזיפית ויומיומית, בהתנדבות מלאה, תוך ויתור על שעות פנאי, עבודה ומשפחה.

נכון, יש עוד מה לעשות. נכון, לעתים אין מאה אחוז הצלחה. אפשר גם לבחון פעולות נוספות, ומותר גם לא תמיד להסכים. אבל בואו נהיה שבעי רצון מההישגים עד כה.

המפקחת על הביטוח, אשר קיבלה ומקבלת כבוד גדול מראשי הלשכה, בחרה לא להגיע כי חזונה לראות אותנו קטנים לא התממש? הבעיה היא לא שלנו.

מה מצפים מאיתנו? שנוריד את הראש בפני כל חוזר, כל טיוטא גם אם אנחנו מאמינים שהיא לא נכונה לציבור ולסוכנים? התשובה היא חד משמעית לא!

נבחרנו כדי להגן על הציבור, הענף, וכן גם על פרנסתם ועתידם של סוכני הביטוח, עובדיהם ובני משפחותיהם.

גם לא נאפשר שבעתיד תתקיים תעשיית הביטוח בישראל ללא סוכני ביטוח. כל ניסיון ליתר אותנו, את הערך המוסף שאנו מעניקים למבוטח ואת המקצועיות שלנו – ייחסם ולא יצלח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email