ביקור ממלכתי במשרד הסוכן

שר הכלכלה ביקר במשרדו של יו"ר המועצה הארצית, סו״ב זאב פרלשטיין ונדהם לגלות שאין תגמול לסוכנים על מכירות חיסכון פנסיוני
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"שר הכלכלה, אלי כהן, ביקר במשרדו של סוכן הביטוח זאב פרלשטיין בראשון לציון, כחלק ממשלחת של כ־20 איש שביקרה בעסקים קטנים. המשלחת כללה גם את עו"ד רועי כהן, יו"ר ארגון להב, ואת סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח.
“למזלי, יש במשרדי חדר ישיבות והצלחנו להכניס את כל הפמליה בראשות השר לחדר. השר היה מאוד לבבי ורצה לדעת על מה שמטריד אותנו”, סיפר פרלשטיין, יו"ר המועצה הארצית. “בהתחלה הוא שאל אותי כמה זמן אני סוכן ביטוח ואם יש לי דור ממשיך, הצגתי בפניו את בני אורי, שהוא דור ממשיך במשרד, שקונן בפני השר על הקשיים של סוכן ביטוח צעיר וחדש להיקלט בענף. סיפרנו לו על יחס החברות לסוכנים, על קיצוצי העמלות ועל כך שאנחנו מוכרים כבר מספר חודשים חיסכון פנסיוני בלי לדעת מה התגמול שנקבל, כי החברות לא פרסמו מודל תגמול חדש”.


מימין: סו"ב אריה אברמוביץ, סו"ב אבי ברוך, השר אלי כהן, עו"ד רועי כהן, סו"ב טוביה צוק וסו"ב זאב פרלשטיין

 

לדברי סו”ב פרלשטיין, השר כהן הופתע לשמוע זאת ואמר כי יטפל בנושא משום שמדובר בעבירה על החוק שנחקק בתחילת 2017 . סו”ב אברמוביץ סיפר לשר כהן על פעילות הלשכה והבעיות העומדות בפניה, ופירט במיוחד את נושא היעדר מודל התגמול החדש בחיסכון הפנסיוני, שיש סוכנים שהוא הפרנסה העיקרית שלהם והם לא מתוגמלים.
“אני מקווה שביקור שר הכלכלה בשטח הוא סנונית ראשונה של ביקורים דומים של הנהגת המדינה, כי אין כמו ‘לשמוע מפי הסוס’ על הבעיות שמטרידות את העסקים הקטנים ואת סוכני הביטוח”, סיכם פרלשטיין.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email