ביקושים בהיקף של כ-850 מיליון ש"ח בהנפקת האג"ח של קבוצת הראל

בהנפקת אג"ח של חברת הבת, הראל הנפקות, נרשמו ביקושי יתר גבוהים בהיקף של כ-850 מיליון שקל – פי 3.5 מהסכום שגויס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצלחה להנפקת אגרות החוב של קבוצת הראל – בהנפקת אג"ח של חברת הבת, הראל הנפקות, נרשמו ביקושי יתר גבוהים בהיקף של כ-850 מיליון שקל – פי 3.5 מהסכום שגויס.

החברה דיווחה, כי השלימה בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת שתי סדרות אגרות חוב (סדרה ט' ו-י'), בדרך של הרחבת סדרות. במסגרת השלב המוסדי, זכתה החברה לביקושים בהיקף של כ-850 מיליון שקל, מתוכם בחרה לגייס כ-250 מיליון שקל. בעקבות ביקושי היתר שנרשמו בהנפקה, מחיר הסגירה ליחידה נקבע על 1,000 שקל, המשקף תשואה של כ-2.28%, נמוך מריבית אגרות החוב בשוק.

אגרות החוב (סדרות ט' ו-י') הוצעו בדרך של מכרז על מחיר יחידה, כאשר כל יחידה כוללת 500 שקל ע.נ. אגרות חוב (סדרה ט') ו-500 שקל ע.נ. אגרות חוב (סדרה י'), במחיר מינימום של 975 שקל ליחידה. שתי הסדרות הוכרו כהון משני מורכב, במח"מ ממוצע של כ-8.5 שנים ומדורגות על ידי מעלות בדירוג AA- באופק יציב.

יאיר המבורגר, יו"ר הראל

את ההנפקה הובילה לידר הנפקות ולצידה קונסורציום חתמים הכולל את דיסקונט חיתום והנפקות, אקסלנס-נשואה חיתום, ברק קפיטל חיתום, לאומי פרטנרס חתמים ומגדל חיתום.

קבוצת הראל סיימה את הרבעון השלישי של שנת 2016 עם רווח כולל של 163 מיליון ש"ח,  כאשר הרווח הכולל בתשעת החודשים הראשונים של 2016, גדל בכ-37%  והסתכם בכ-205 מיליון ש"ח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email