"בית המשפט המחוזי לא ערער על סמכות בית הדין של הלשכה"

יו"ר ביה"ד של הלשכה סו"ב ועו"ד ישראל אליוביץ מדבר על הדרמה שהתחוללה מאחורי הקלעים והביאה להחלטה על דחיית הבחירות לנשיאות הלשכה ל-16 בדצמבר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אני שמח על ההחלטה המשותפת לקיים את הבחירות ב-15 בדצמבר. אני מאושר שהגיעו להסכמות ולא היה כיפוף ידיים בין הצדדים כמו שהיה לפני הדיון בבית המשפט המחוזי".

כך אמר ל"ביטוח ופיננסים" יו"ר ביה"ד של לשכת סוכני הביטוח סו"ב ועו"ד ישראל אליוביץ, שהיה בעין הסערה שהתחוללה בעקבות החלטת ביה"ד לפסול את ועדת הבחירות ולדחות את הבחירות בחצי שנה.

ישראל אליוביץ יו"ר בית הדין של הלשכה | צילום: באדיבות המצולם

"אני גם שמח, הוסיף אליוביץ, שבניגוד לעמדת העותר סו"ב שלמה אייזיק, ביה"מ המחוזי לא פסק שאין בסמכות ביה"ד של הלשכה לעסוק בנושא הבחירות. כשהעדתי בפני ביה"מ וסיפרתי שמכנים את ביה"ד של הלשכה "ק.ג.ב" ו"שטאזי", אמרה השופטת שיש להצטער על התבטאויות כאלו. האמת יצאה לאור".  

איחוד הלשכה

עוד ציין אליוביץ כי לדעתו ביה"מ המחוזי הציל את הלשכה: "כולם ירדו לגובה האמיתי שלהם ושיתפו פעולה לנוכח הנחיית ביה"מ למצוא פשרה. חבל שלא חשבו על כך בעצמם קודם", אמר. "מי שינצח בבחירות הקרובות לנשיאות הלשכה חייב לאחד את כל הפלגים בלשכה כדי שהיא תפעל רק לטובת סוכניה".

אליוביץ מסיים את תפקידו כיו"ר ביה"ד והוא מאחל לחברי ביה"ד שייבחרו: "שינהגו כמו שנהגו חברי ביה"ד ב-4 שנות הקדנציה הנוכחית, שבה קיימנו מעל 40 דיונים; שיהיו ישרים ושלעולם לא יכניסו שיקולים פוליטיים בקבלת ההחלטות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email