במגדל נפתח מחזור נוסף של "צומחים בפרט"

במהלך הקורס מוצבים יעדים אישיים לסוכני המשתתפים ומפקחים אישיים מסייעים להם לעמוד בהם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
55 סוכני ביטוח החלו את המחזור השלישי של הקורס 'צומחים בפרט' במגדל, המתמקד בשיווק ביטוחי סיכונים לפרט ופיננסיים. ממגדל נמסר כי אז שהתחיל הקורס לפני כ־3 שנים, השתתפו בו למעלה מ־200 סוכנים, בדגש על סוכני ביטוח צעירים המהווים דור ממשיך בסוכנויות, עובדים בסוכנויות גדולות או סוכנים עצמאיים הבונים את תיק הביטוח שלהם.

 

הקורס מתקיים לאורך כחצי שנה, במתכונת של מפגשים שבועיים מרוכזים, ותכניו כוללים הרצאות תאורטיות, התנסויות וסימולציות, מבחנים מעשיים וכן סדנאות בנושאי שירות, קשרי לקוח, משא ומתן, תקשורת בינאישית וכתיבה.

 

הכשרה וליווי אישי

 

בקורס מוצבים יעדים אישיים שכל משתתף חייב לעמוד בהם. השגת היעדים מלווה על ידי מפקחים אישיים של מגדל ומנהלי המכירות, בדגש על הכוונה ותרגום החומר הנלמד לביצוע בשטח. בסיום תהליך ההכשרה ממשיכה מגדל ללוות את הסוכנים ולתמוך בהם ככל הנדרש. הקורס הוא פרי מאמץ משותף בין יחידות רבות במגדל, בראשות מחלקת ההדרכה בקבוצה, רונית נוי, שאחראית על ניהול הקורס, תכניו ותפעולו.

 

הקורס הוא פרי מאמץ משותף בין יחידות רבות במגדל | צילום: Fotolia

 

לדברי דורון מושקוביץ, מנהל מכירות ארצי – בריאות וריסק, "מגדל משקיעה בקורס משאבים מקצועיים רבים על מנת להעניק לסוכני הביטוח יתרונות מכירה רבים. לשמחתנו, אנו בפירוש מזהים את אפקטיביות הקורס, כאשר רבים מאוד מהמשתתפים עושים חיל במכירות מוצרי הפרט של מגדל ואף עוברים את יעדיהם".

 

גד מילר, סמנכ"ל ומנהל מכירות ארצי, מחזק את דבריו של מושקוביץ ומוסיף כי "פרויקט 'צומחים בפרט' הינו נדבך משמעותי מבין רבים, הממחיש הלכה למעשה את תמיכת מגדל בהרחבת אפיקיהם העסקיים של סוכני הביטוח ובהגברת יכולות השיווק שלהם אל מול אתגרי השוק".
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email