"במציאות של היום כל אדם חייב שיהיה לו סוכן ביטוח"

הכירו את עובדי לשכת סוכני ביטוח שפועלים מאחורי הקלעים ודואגים לתפקוד השוטף של הלשכה - והשבוע: שי שמש, מנהל השיווק של לשכת סוכני ביטוח בישראל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ותק בלשכה: 3 שנים
ותק במקצוע: 5 שנים
השכלה: תואר ראשון במנהל עסקים במגמת שיווק

מה זה אומר להיות מנהל השיווק בלשכת סוכני הביטוח?

"מנהל השיווק בלשכה אחראי על כל מערך השיווק והפרסום מול גורמים חיצוניים ופנימיים לטובת הצלחת הכנסים הארציים והמחוזיים של הלשכה. במסגרת תפקידי אני עוסק בתפעול וניהול הכנסים המחוזיים והסניפיים של הלשכה, בעבודה מול יושבי ראש סניפים ומחוזות, יושבי ראש הוועדות המקצועיות, וזאת לטובת הצלחת הכנסים.
מנהל השיווק אמון על הכנת תוכנית עבודה ואסטרטגיית שיווק עתידית ללשכה להגדלת היקף ההכנסות והגדלת מספר משתפי הפעולה עם הלשכה. בנוסף, אני אחראי על קו העיצוב של מערכת הדיוור המשמשת לטובת חברי הלשכה".

מה אתה אוהב בעבודה שלך?

"כל עבודה בתחום השיווק דורשת חשיבה יצירתית, וההנאה הכי גדולה שלי זה ליצור הזדמנויות חדשות ומעניינות המקדמות את האינטרסים של
הלשכה וחבריה. לדוגמא: בשנתיים האחרונות פתחנו מתחם מציגים נוסף בכנס אילת שבמלון דן עבור החברות הקטנות יותר בתחום הביטוח והתגובות שאנו מקבלים חיוביות מאוד ולדעת רבים המהלך נתן הזדמנות לחברות נוספות להיות נגישות עבור סוכני הביטוח".

מה אתה לא אוהב בעבודה שלך?

"עמידה בתקציבים מוגדרים לא תמיד מאפשרת הגשמת כל הפנטזיות שלי, אבל גם במקרים כאלה זה המקום לחשיבה יצירתית".


שמש. "כל עבודה בתחום השיווק דורשת חשיבה יצירתית"

האם העבודה בלשכה שינתה את הדעה שלך על סוכני הביטוח?

"העבודה בלשכה אכן שינתה את דעתי על סוכני הביטוח. לפני שהתחלתי את עבודתי בלשכה לא הייתה לי היכרות עם עולם סוכני הביטוח ולא הבנתי את החשיבות העצומה שיש לסוכן הביטוח ועל תרומתו הרבה לחיי היום יום של כל לקוח. בעיניי, במציאות של היום כל אדם חייב שיהיה לו סוכן ביטוח בדיוק כמו שהוא חייב שיהיה לו רופא, רו"ח או עו"ד. אני באמת מאמין כי 'ברגע האמת – סוכן ביטוח’.
ראיתי ונחשפתי במהלך העבודה בלשכה לכל כך הרבה מקרים שבהם סוכן הביטוח דאג ללקוח ברמת הבדיקות הרפואיות הדחופות, קניית דירה, ביטוח רכב ודאגה לעתיד הפנסיוני של לקוחות סוכני הביטוח".

מה הבילוי האהוב עליך?

"העבודה שלי די אינטנסיבית ולכן הבילוי האהוב עליי הוא זמן איכות עם אשתי והילד, מסעדת סושי טובה (יש לנו התמכרות משפחתית), משחק כדורסל עם חברים לפריקת אנרגיה".

מה אתה עושה בדרך כלל בסופי שבוע?

"מפגשים עם המשפחה המורחבת ועם חברים שלי ושל אשתי, משחקי כדורסל עם חברים. זה בעיקר הזמן היחיד של אשתי ושלי לבילוי עם הבן שלנו – רני".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email