במרכז יום העיון של מחוז השפלה: הגדלת הכנסות הסוכן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־145 סוכנים וסוכנות השתתפו ביום העיון המקצועי של מחוז השפלה. יום העיון נערך במרכז הכנסים והאירועים "לאגו" בראשון לציון בשיתוף עם החברות – כלל ביטוח, פוינטר, אוטו גלס, ד"ר פח וצבע, י.א. כספות וסמארטי. יום העיון התמקד באפשרויות להגדיל את הכנסות הסוכן.

את הכנס פתחה סו"ב ג'ינה פלד, יו"ר מחוז השפלה ואחריה נשאו דברים ראשי הסניפים – סו"ב משה לב הר, יו"ר סניף ראשון וסו"ב אביתר שרעבי, יו"ר סניף רחובות־נס ציונה, שהחליף לאחרונה בתפקיד את ישראל דיאמנט שביקש לסיים את התפקיד. סו"ב אבי שבי, יו"ר סניף אשדוד/אשקלון, נעדר מהכנס בשל שהותו בחו"ל.

יום העיון המקצועי של מחוז השפלה | צילום: גיא קרן

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, הקדים את שעת השתתפותו ביום העיון, בשל פגישה דחופה ברשות שוק ההון בנושא ביטוחי הריסק והחזרי העמלות על ביטולי פוליסות חיים. הוא התייחס לנושא במסגרת דבריו לסוכנים וטען, כי מתווה החזר העמלות נעשה לבקשת חברות הביטוח, על מנת להגן על יציבותן, אולם "אין צורך לדאוג: היציבות של חברות הביטוח איתנה", ציין. לדבריו, הלשכה שוקלת לפנות לבג"צ נגד הרשות בנושא זה, אך לא תעשה זאת אלא אם לא יהיו הבנות בנושא עם הרשות ורק אם הלשכה תהיה בטוחה בניצחון בבית המשפט.

שמי שטובי, סמנכ“ל בכיר ומנהל מרחב מרכז בכלל ביטוח, דיבר על התחומים בהם כדאי להתמקד במכירות בענף הביטוח, ובמיוחד ציין את תחום הפיננסים, זאת במסגרת הרצאתו על "מיקודים עסקיים במכירות". כמו כן, דובר על קונפליקטים בענף הביטוח ועל "בלנדר" כמוצר שניתן לשווק בתחום ההשקעות האלטרנטיביות.

סו"ב יפית תמיר, חברת הוועדה לפיננסים בלשכה, הסבירה את תחום המשכנתא ההפוכה ויתרונותיו כמוצר מכירה נוסף של הסוכנים. עו“ד ליאור קן־דרור, היועץ משפטי של הלשכה במחוזות השפלה הצפון וב"ש והדרום, דיבר על דגשים בניהול תביעות חיים, בריאות, סיעוד, ההבדלים במוצר א.כ.ע (פוליסות/קרנות פנסיה), תרופות שלא בסל ותרופות בהתאמה אישית.

במסגרת יום העיון נערך פאנל תביעות צד ג‘ ומקיף לרכב, בהשתתפות יו“ר הוועדה לביטוח אלמנטרי סו"ב ישראל גרטי, מנהל תחום תביעות רכב בכלל ביטוח ניר שמריהו, מנכ“ל רשת המוסכים ד“ר פח וצבע אריק לוי ושמאי הרכב אפי לוי. כל אחד מהמשתתפים הציג את הנושא מנקודת מבטו המקצועית ואיך סוכן הביטוח יכול לפעול ביעילות בנושא תביעות רכב. את הפאנל הנחה העורך בפועל של פוליסה אורי לביא־פלג.

עו"ד רועי כהן, נשיא להב, דיבר בקצרה על מעמד העצמאים ובהם סוכני הביטוח, ומה צריך לשפר לטובתם. ג'ינה פלד ביקשה לציין לשבח את "הארגון הנפלא והמעולה של שי שמש, סמנכ"ל השיווק של הלשכה, שעושה את כל הפעילות שמאחורי הקלעים ומגיע לו יישר כוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email