בנט: ״פעם הכל היה מחיר, היום העולם מחפש שירות ונשמה״

שר החינוך היוצא ושר הכלכלה לשעבר נפתלי בנט על חשיבותו של מקצוע סוכן הביטוח ולמה צריך לרסן את כוחם של ועדי העובדים?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אנחנו נכנסים לתקופה מורכבת ואפילו קשה. אני מאמין מאוד בצורך ובחיוניות של סוכן הביטוח. זה לא סוד שאני בא מרקע טכנולוגי. אנחנו לא נגד טכנולוגיה, אבל יש עולמות שחייבים אמפתיה. זה דורש גם מהסוכן אבולוציה והתאמה".

כך אמר נפתלי בנט, שר החינוך היוצא ומספר 4 ברשימת ימינה, בכנס הפיננסים של הלשכה, בו התארח. הוא החמיא לנשיא הלשכה ליאור רוזנפלד ואמר כי הוא פועל לא רק למען הסוכנים אלא לטובת הענף כולו.

בנט. ״אשמח לשלם עמלה אם אני יודע שהסוכן חושב רק על טובתי״ | צילום: גיא קרן

 

בנאומו פרש בנט משנתו לגבי סוכן הביטוח ואמר: "אני אשמח לשלם עמלה ושכר הגון אם אני יודע שהסוכן והיועץ הפיננסי שלי חושב רק על טובתי. זו התפיסה של כלל השירותים שהעולם צועד אליו. חייבים לוודא שאין שום אינטרס זר. לזה אין תחליף – הטכנולוגיה לא תוכל להחליף את זה. פעם הכל היה מחיר. העולם מחפש היום שירות ונשמה".

"הביזנס הכי טוב מבוסס על מערכות קשרים אישיים – שירות של 24 שעות ללקוח. אני אישית עובד רק עם סוכנת ביטוח". בהתייחסו לתפיסתו הכלכלית לגבי המשק הישראלי, אמר בנט: "מדינת ישראל מקשה על מי שיוזם ולוקח אחריות על עצמו וזה לא תקין. אני לא נגד המגזר הציבורי, אבל אני נגד מצב בו השכר במגזר הפרטי עלה בחצי מקצב הצמיחה של השכר במגזר הציבורי.

"מה צריך לעשות בכלכלה? קודם לרסן את הכוח העודף של הוועדים במשק. תפקידם לשרת אותנו, אין להם זכות להשבית את המדינה כדי לזכות בהטבות. צריך לעשות סדר בפנסיה התקציבית. זה 3/4 טריליון שקל שמשולמים מתוך התקציב שלנו. אנחנו מוכרים את עתיד ילדנו למען ההווה הנוכחי. יוקר המחיה הוא לא במקרה, יש אינטרסנטים שחוסמים ייבוא כי נוח להם לפעול ללא מתחרים. וצריך להפחית את הרגולציה – צריך להפסיק להציק לכם מעבר למה שנדרש. השירות הציבורי בישראל צריך להשתפר. אנחנו סוגרים עשר שנים של צמיחה ושגשוג עולמיים. אנחנו נמצאים בניצני האטה,
ומי שייקח את הכלכלה יצטרך לעשות סדר״, סיכם בנט את דבריו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email