בסוף החודש: מפגש סוכנים צעירים עם הממונה ברקת

"עולם הבריאות" וועדת הצעירים בלשכה מארגנים מפגש מיוחד בנוגע לדמותו של סוכן הביטוח במציאות המשתנה; מעל מאה סוכנים צעירים צפויים להשתתף במפגש
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"עולם הבריאות" וועדת הצעירים של לשכת סוכני ביטוח נרתמו לבקשת סוכנים צעירים ויקיימו ערב של שיח פתוח, שאלות ותשובות עם ד"ר משה ברקת, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון.

לדברי המארגנים, האירוע המיועד לסוכנים צעירים עד גיל 45, יתקיים באווירה חופשית ומשוחררת שתאפשר דיאלוג חשוב, פתוח, מכבד ומשמעותי והזדמנות לשמוע ולהבין את תפיסת הרשות והעומד בראשה בנוגע לעתיד ודמותו של סוכן הביטוח העתידי במציאות המשתנה.

מימין: נקבלי לבקוביץ ברקת וזיו | צילום: קורל לבקוביץ

הרעיון למפגש סוכנים צעירים עם הממונה נולד בכנס האחרון בנושא ביטוחי נסיעות של "עולם הבריאות", בה שותפים סוכני הביטוח ורדה לבקוביץ, יואל זיו ויועץ הסיעוד גבי נקבלי. בכנס השתתף גם הממונה ברקת, שנשאל בידי סוכנים צעירים שאלות על עתידם המקצועי. הסוכנים ביקשו מנציגי “עולם הבריאות” לארגן עבורם מפגש ייחודי עם ברקת. ברקת נענה וביקש מלבקוביץ לתאם את המפגש, שיתקיים כאמור ב־29 בחודש זה.

תשובות לשאלות בוערות

לדברי המארגנים: "הסוכנים הצעירים הם דור העתיד של עיסוק מתפתח שחייב להתאים את עצמו לרוח התקופה ולציפיות המשתנות של הצרכנים. לעולם לא יהיה תחליף לאיש מקצוע שמכיר את הלקוח ואת צרכיו שיודע להעניק לו מענה איכותי, מקצועי מותאם. מי שיבין זאת, ירכוש ידע, יפעל ויבדל את עצמו – יזכה להיות סוכן ביטוח גאה, מוערך ומצליח.

"במהלך הערב תינתן למשתתפים הזדמנות להשמיע את דבריהם ולקבל תשובות לשאלות בוערות המטרידות את סוכני הביטוח הצעירים, להעמיק אצל הממונה את ההבנה בנוגע לחשיבותו, התמודדויותיו וכאביו של סוכן הביטוח ולזכות לשמוע ולהבין את תפיסתה של רשות שוק ההון באשר לדמותו של הענף, בכלל, ושל סוכני הביטוח, בפרט".

בערב צפויים להשתתף למעלה ממאה סוכנים ונדרשת הרשמה מוקדמת. במהלך הערב יתארח גם יובל קדוש בהרצאה על "אמונה, מוטיבציה ויום המחר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email