בסימן אחדות: יותר מ-220 סוכנות וסוכנים בכנס האביב של מחוז הצפון

הנהלת הלשכה ונציגי כל הדתות לקחו חלק בכנס האביב המסורתי של מחוז הצפון בלשכה שנחל הצלחה מרובה. המשתתפים נהנו מהרצאות ומפאנל מרכזי בנושא אחדות ושוויון בין הדתות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום ב' השבוע התקיים בעיר נצרת כנס האביב של מחוז הצפון. בכנס השתתפו כ-220 סוכנים ונציגי חברות ביטוח, בינהם סמנכ"ל מנורה אייל אוחיון ומנהל מרחב צפון במגדל יוסי אביב. כמו כן, נכחו בכנס בכירי הלשכה הנשיא סו"ב שלמה אייזיק וסגניתו סו"ב רים שוקחה, נציגי רשות שוק ההון וחברת הכנסת ח’טיב אימן יאסין (רע"מ).

הכנס המסורתי, בסימן אחדות של כל הדתות, התחדש השנה והנושא המרכזי התבטא גם בפאנל מרשים שבו לקחו חלק נציגי ארבע הדתות: ח’טיב מוחמד סיפר על מנהגי הרמאדן; סמיר בלאו על הפסחא; סער חי-שמיר על פסח ועלי טריף על חג הנביא שועייב.

כנס האביב 2022 של מחוז הצפון. צילום: גיא קרן

סו"ב תדהר סאטובי, יו"ר מחוז חיפה והצפון: "לשכת סוכני ביטוח הייתה בכנס במלוא הדרה כגוף מאחד לכל הדתות והעבירה מסר ברור שאנחנו פה למען כל אזרחי מדינת ישראל ללא הבדל דת גזע ומין”.

נשיא הלשכה שלמה אייזיק אמר כי "הלשכה לא תאפשר אפליה לסוכני הביטוח מהחברה הערבית ונפעל בכל דרך למנוע זאת".

במהלך הכנס ניתנה גם תעודת הוקרה לנשיא הלשכה הקודםסו"ב ליאור רוזנפלד על פועלו למען סוכני הביטוח. בנוסף, נהנו המשתתפים מהרצאה מרתקת של לינוי בר-גפן על התמודדות במשבר ומהנחיה של האומן אילן קובץ.

״כולנו משרתים את אזרחי ישראל. הלשכה הוא בית חם ומאחד בו כולם שווים", סיכם סאטובי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email